Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Akdamar Otel Van  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Akdamar Otel Van
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 82,00 ₺

3 yıldızlı tesisimizde yüksek kaliteli olanaklar ve üst düzey konfor sunan Akdamar Otel Van 5 yıldız olanakları sunmaktadır. Van'ın en konforlu oteli olan tesisimiz, sizleri en güzel şekilde ağırlamak için tüm olanaklarını ortaya koymuştur. Turizm şehrimizdeki tüm gezi yerlerine yakın mesafede olan otelimiz siz değerli müşterilerini bekliyor.

 Akdamar Otel Van ayrıcalığında yaşayacağınız olanaklar arasında; 24 saat resepsiyon hizmeti, internet, kuru temizleme, oda servisi, toplantı salonu, restoran ve ayrıca oda hizmetlerimizden de banyo, klima, mini bar, uydu yayını ve televizyon bulunmaktadır. Çok daha fazlası ve erken rezervasyon için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Başarılı buldum bölgesine göre.  4.0

Halis B
Konumu Van'ın çok merkezi bir yerinde. Birçok restoran, kafe, dükkan, turist bilgilendirme bürosuna vs. yakın bir yerde. Otelin içi kısa süre önce tadilattan geçmiş ve çok çekici. Başarılı buldum bölgesine göre.
Halis B13/06/2016 08:37:04

Kalınabilir sorun yok bence  3.0

Cafer Y
Turizm yazmışsınız ama kendinizi biraz geliştirin.Kısır gördüm bazı hizmetleri.Mesela odalarda bazı eksikler var.Daha detaylı düşünün bazı şeyleri.Bunun dışında kalınabilir.Pekte sorun yok.
Cafer Y21/03/2016 08:58:38