Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Akın Termal Motel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Akın Termal Motel
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Birçok derde deva olan şifalı suları ile ünlü Yalova bölgesinin Gökçedere mevkiinde yer alan Akın Termal Motel Yalova şehir merkezine sadece 8 kilometre uzaklıktadır. Ayrıca İstanbul, İzmit ve Bursa gibi büyük şehirlere de 1 saatlik mesafede yer alan motele ulaşımın oldukça kolay bir şekilde gerçekleştiğini söyleyebiliriz. 
Şehrin kalabalık, gürültü ve stresinden uzakta, dinlenmek, tazelenmek ve keyifli bir tatil geçirmek için tercih edebileceğiniz Akın Termal Motel konaklama bedeli açısından da bütçe dostu bir tesistir. Doğanın kucağında ve yeşilin her tonunu görebileceğiniz bir ortamda huzuru tüm kalbinizle hissedeceğiniz ve doğanın kalp atışları ile birlikte yeraltından doğan şifalı suların iyileştirici gücüne kendinizi teslim edebileceğiniz motelde konaklama sırasında ihtiyacınız olabilecek tüm detaylar da titizlikle yerine getirilmiştir. ...

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Yaz tatilinde tekrardan görüşmek üzere  3.0

Sibel N
Ailem ile beraber 3 hafta önce bu otelde konakladık. Ailem ve ben bu otele tam not verdik diyebilirim. Her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Memnuniyete önem veren personelden tutunda odaların konforuna kadar herşey benden geçer not aldı. Huzur verici günler geçirdik. Yaz tatilinde tekrardan bu otelde kalmayı planlıyoruz. Ayrıca uygun fiyat aralığında olması da oldukça cazip.
Sibel N22/05/2016 17:13:49

Çok memnun kaldık, tekrardan gelmeyi düşünüyoruz  4.0

Oktay K
Gördüğüm en iyi otellerden biriydi diyebilirim. Kusursuz hizmet anlayışı harika. Tüm taleplerimiz kısa zaman da yerine getirildi. Müşterilere çok davranılıyor. Tüm personeller çok ilgili ve güler yüzlü. Odalar aydınlık ve ferah. Her gün temizleniyor ve havalandırılıyor. Hijyen a kaliteye sahip. Bu bizim için çok memnun ediciydi. Yemekler muhteşem . Her akşam yöresel lezzetler denedik. Kısacası bu otelde çok memnun kaldık. Aile sıcaklığı tadında hizmet sunulması da oldukça memnun edici. Bu otel artık benim ikinci evim oldu. Ailem ile beraber tekrardan gelmeyi düşünüyoruz. Tavsiye ederim.
Oktay K17/01/2016 01:33:55