Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Aksaç Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Aksaç Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 86,00 ₺

Uygun fiyatla üstün hizmet kalitesini bir arada tutma ve müşteri memnuniyetli odaklı prensibe sahip Aksaç Hotel, her detay düşünülmüş bir donanımla konuklarını ağırlamaya hazır. 48 odalı otelimizde 100 yatak kapasiteli mekanıyla sizlerin en rahat ortamlarda tatil geçirmesine olanak veriyor. Her detayı düşündüğümüz, istek ve ihtiyaçlarınıza 24 saat servis hizmetimiz ve odalarımızdaki ikramlarımızla cevap veriyoruz. Otel odalarımızda internetten banyoya, çalışma masasından kahve makinasına kadar her türlü ihtiyacınızı bulabilmeniz mümkün.
 Aksaç Hotel her cephesi açık olan odalarında aydınlık, ferah ve gün doğumundan batımına kadar keyif alacağınız bir mekandır. Ücretsiz oto park, uyandırma servisi, 24 saat kesintisiz oda ve resepsiyon servislerimiz çok daha fazla artılarıyla siz değerli müşterilerimiz bekliyor. 5 yıldızlı otelimizde teras manzarasında kahve keyfi yaparak geçirdiğiniz dost sohbetleri hep hatırınızda kalacak. Kendinize bir hediye verin ve Aksaç Hotel ile farkı yerinde yaşayın. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Gayet başarılı ve fiyatına göre bedava yer.  4.0

Yılmaz T
Gece giriş yaptık yol üstü olduğu için. Arkadaşlar sağolsunlar sabahı beklemeniz lazım gibi cümleler kurmadan hemen odamızı verdiler ve dinlenmeye geçtik. Yorgunduk tam bakamadık ama sabah kalktığımızda odamızın harika olduğunu daha çok inceleme fırsatı bulduk. Dekoru da güzeldi temizliği de. Kahvaltı çeşidi o kadar çoktu ki daha getireceklerdi yeter dedim patlayacaktım. Gayet başarılı ve fiyatına göre bedava yer.
Yılmaz T20/06/2016 08:57:49

3 Yıldızlı Otel Konforunda  4.0

Berke Ç.
Otelin çarşı içinde olması gayet memnun edici. Bu otele işim gereği geldim. Otelde çalışma masası olması işimi kolaylaştırdı. Dışarıda her yere yakın bir ihtiyacınız olduğunda kolaylıkla karşılayabiliyorsunuz. Odalarından da memnun kaldım. Gayet konforlu ve rahat ettim. Otel personeli ve sahibi çok ilgili insanlar. Orta sınıf bir otel olmasına rağmen 3 yıldızlı otel konforunu bana yaşattılar.
Berke Ç.28/03/2016 20:15:34