Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Albergo Butik Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Albergo Butik Otel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 100,00 ₺

Karabük Yenice'ye  7 km. Mesafede, İncebacaklar Köyünde bulunan Albergo Butik Otel, yeşillikler içerisinde, orman, kanyon ve göletlerin olduğu tam bir doğa harikası bölgede sizlere, şehrin boğucu havasından uzak, huzurlu mükemmel bir tatil sunuyor. Özel sabah kahvaltıları, akşamları tabldot yemek servisi veren Albergo Butik Otel, kendi üretimi olan domates biber vs. ile hazırlanan tümüyle organik besinleri dileyen konukların kendi elleriyle toplamasına da imkan veriyor.
Odalarında, banyo, tuvalet, televizyon, klima ve internet yayını da olan Albergo Butik Otel, aynı zamanda bir “bike hotel” olup dileyen konukların, bünyesinde bulunan 25 adet üst sınıf dağ bisikletlerinden de sunuyor. Deneyimli, ve milli sporcu, rehber eşliğinde, bisiklet parkurlarında, her kondisyon tipine göre pedal çevirebilir, beceri ve test pistinden de yararlanabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sevgilimle 3 günlük kaçamak burada iyi oldu.  4.0

Ahmet Nejdet
Ahşaptan güzel bir yapı olmuş. Sessiz ve ferah ortam olarak buradan daha iyisnde daha önce kalmadım. Çevresi özellikle çok sakin ve yeşil. Temiz havası olsun odaları olsun gayet güzel. Sevgilimle 3 günlük kaçamak burada iyi oldu.
Ahmet Nejdet09/06/2016 09:33:26

Nezih ve doğa ile iç içe   4.0

Nazif Kurt
Ahşap mimarisi göz alıcı.Çevre bakımından güzel yere kurulmuş.Bundan iyisi can sağlığı bence.Şehir stresinden uzak kafa dinlemek için oldukça ideal bir kasaba.Temiz hava ve nezih bir ortam.Özellikle odaları çok temiz ve geniş.Bir ailenin huzurla rahat bir şekilde konaklayabileceği yer.Ayrıca çalışan arkadaşlara teşekkür ederim ilgi ve alakalarından dolayı.
Nazif Kurt19/03/2016 19:00:56