Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Alihan Hotel  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Alihan Hotel
%50 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 50,00 ₺

İnkumu, Batı Karadeniz'de bakir kalabilmiş, özellikle gurbetçilerin müdavimi olduğu bir tatil yöresidir. Alihan Hotel, Bartın'ın en güzel koylarından İnkumu'nda yer almaktadır. Denize sıfır konumu, kaliteli hizmet anlayışı ile İnkumu'nun en gözde tesisleri içerisinde yer almaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Temizlik yok  4.0

Arzu B
Bartın’da 4 gün boyunca kalmıştık. İş için geldiğim yerlerden biri burası ve acilen otel bulmam gerekiyordu, bende burayı tercih ettim. Çok memnun kaldığım söylenemez. Burada kimsenin temizlikten haberi yok, bu çok üzücü bir durum. Kaldığım odanın da pek temiz olduğu söylenemez, temizliğe her şeyden önce önem veren biriyim ve bu durum hiç hoşuma gitmedi. Açıkçası zor durumda kalmadıkça bu otelde sakın konaklamayın. Fiyat uygun ama hayal ettiğim gibi bir yer değildi kısacası.
Arzu B27/06/2016 09:13:44

Korkunçtu.  1.0

Suzan Küpkıran
Otel sahibinin affına sığınıyorum ama hiç beğenmedim ya. Yerlerde fayans kullanılması her bir fayans arasının bin kat pislik toplaması demekti. Pimapen kapılar, sararmış banyo fayansları korkunçtu resmen. Bütün dinlenme hissiyatımı otel sayesinde kaybettim.
Suzan Küpkıran25/03/2016 16:04:06