Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Alpina Konakları  Otel Puanı : 4 3 kişi yorum yapmış.

Alpina Konakları
%80 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Alpina konakları, içerisinde turizm, petrol, inşaat ve eğitim iştigallerini barındıran Alpina grup yatırımıdır. Alpina grup kuruluşu, 1984'de inşaat sektörüyle başlamış olup yükselen başarı grafiğiyle farklı sektörleri bünyesine katmıştır. Sarıkamış Alpina Konakları 3 Adet Konak, 22 adet standart, 6 adet Süit, 2 adet Sigara İçilmeyen Oda olmak üzere toplam 30 oda ve 60 yatak kapasitesine sahiptir. Odalarımızda rahatınız için Ahşap kaplı zemin, 24 saat sıcak suyun dışında saç kurutma makinesi, mini bar, dış hat telefon ve LCD televizyon standart olarak bulunmaktadır. Mobilya ve döşemelerde klasik tarzın seçkinliği ve asaleti tercih edilmiştir.
Alpina konakları ahşabın özgünce kullanıldığı odalarında misafirlerin ihtiyaç duyabileceği tüm detaylar ile konuklarına kaliteli hizmet ve konfor sunmaktadır. Sıcak dekorasyona sahip odalar, modern mimariyi tarihi doku ile birleştiren yapısı ile konuklarımızın ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sessiz bir yer. Kalınabilir bence.  4.0

Esra Z
Açıkçası Kars'ta bu kadar temiz ve huzurlu bir otel beklemiyordum. İlaç firmasında pazarlamacı olarak çalışan biriyim ve daha öncede geldim ama bu otelde ilk defa kalıyorum. Memnun oldum ben. Çalışan arkadaşlar ilgili ve yol gösteren kişiler. Sessiz bir yer. Kalınabilir bence.
Esra Z09/06/2016 07:37:53

Bu denli güzel bir otel beklemiyordum açıkçası.   4.0

Kasım A
Çalışan arkadaşlar inanılmaz kibar,şık ve sevgi dolular. Herkese şiddetle tavsiye ederim. Odalar büyük ve temiz. Çok özenle dizayn edildiğini söyleyebilirim. Yemekleri güzeldi. Bu denli güzel bir otel beklemiyordum açıkçası. Bu konuda şaşırttılar beni.
Kasım A08/06/2016 11:36:48

Takdir ettim   4.0

Mehmet Kemal
Kaldığım oda gayet temizdi.Görsel olarak özel eşyalar kullanılmış buda otele farklı bir hava katmış.Kalan kişi için bütün imkanlar mevcut.Çok otelde kaldım fakat bu sıcaklığı nadir yerlerde gördüm.O yerlerden biriside burası oldu.Otel çalışanlarına ayrıca teşekkür eder hizmetlerinden dolayı takdir ediyorum.
Mehmet Kemal19/03/2016 09:38:09