Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Altıngöl Hotel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Altıngöl Hotel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 98,00 ₺

Isparta’nın enleri arasında yer alan Altıngöl Hotel olağanüstü sonuçların elde edilmesi adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilmektedir. Olağanüstü çalışmaları ön plana alarak kusursuzluğun elde edilmesine imkân tanıyan Altıngöl Hotel restoran ve teras hizmeti vermektedir. 
Müthiş göl manzarası ile ön plana çıkan Altıngöl Hotel doğanın eşsiz güzelliğini siz değerli müşterileri ile paylaşarak marjinalliğin ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Şık dekorlar aracılığı ile donatılan odalara ev sahipliği yapan Altıngöl Hotel, oldukça uygun bütçe planlaması ile farklılığın elde edilmesini desteklemektedir. Tesisimizde sigara içilmeyen oda, ücretsiz gazete, bahçe, internet ve oda servisi yer almaktadır. Detay planlamaları sayesinde beklediğinizden çok daha fazlasını sizler ile paylaşan Altıngöl Hotel’i mutlaka denemelisiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Hizmet mükemmel artı temiz  4.0

Hasan M.El
Tamamen kusursuz bir hizmetle karşılaştım.Otel çalışanlarının güler yüzü ve ilgilenmesi beni daha girerken mutlu etti.Eşimle gittiğimiz bu otelde odamıza çıktığımızda gözden kaçmayan en güzel şey oda temizliği idi.Gerçekten her şeyi mükemmel düşünmüş ve tasarlamışlar.Güzel 3 gün geçirdik.Tavsiye ederim yolunuz düşerse kalabilirsiniz.
Hasan M.El17/03/2016 14:44:19