Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Anatolia Butik Otel  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Anatolia Butik Otel
%20 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 81,00 ₺

Anadolu Şirketler Grubu olarak Malatya’nın ileri gelen şirketleri arasındayız. 1980 yılından bu yana köklü geçmişimizle edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda gıda ve otomotiv sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmayı başardık. Anadolu Şirketler Grubu ailesi tesis işletmesinde de geçmişinin verdiği deneyimlerle lider otel ismi olmayı başarmış bir isimdir. Anatolia Butik Otel, siz değerli müşterilerinin ihtiyacı ve istekleri doğrultusundaki tüm olanakları ortaya sermiş durumdadır.
Rahat ve konforunuz için özel tasarlanmış 56 kişilik odalarımız, Tatil, eğlence ya da iş görüşmeleri sonrasında keyifli dakikalar geçirebileceğiniz 70 kişilik sinema düzeni, toplantılarınızı gerçek bir toplantı odasında ciddiyetle yapabileceğiniz U masa tipi toplantı odası, Özel görüşmelerinizi yapabileceğiniz 10 kişilik görüşme odalarımız mevcuttur. Ayrıca 100 kişi kapasiteli A-La-Carte Restoranımız da her zaman hizmetinize hazır olarak bulunmaktadır. 2 yıldızlı tesisimizde 50 araçlık otoparkımız, 24 saat kesintisiz resepsiyon, internet, kasa ve daha birçok imkanlarla Anatolia Butik Otel ayrıcalığından faydalanmak ve diğer ayrıntılar için bizimle iletişime geçin.

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Arabanızda yatın ama burada asla.  1.0

Devran T
Hem burada kaldım hemde para verdim bana yazıklar olsun. Bu kadar berbat saçma bir yer olamaz. Biraz düzen biraz temizlik olsa tamamda arkadaş hiç biri yok ayıp aldığınız paralara günah günah. Sakın denemeyin arabanızda yatın ama burada asla.
Devran T20/06/2016 08:20:07

Tek kelime ile kötü  1.0

Yeşil Ş.
İlk olarak öncelikle uzak durun diyerek cümleme başlamak istiyorum. Otele verdiğim para ile hizmete bir bağ bulamadım. Odaların duvarları bile yıllarca boyanmamış ve yatak konforlu değil rahat uyuyamıyorsunuz. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bence gerek yok şimdiden iyi tatiller
Yeşil Ş.27/03/2016 15:51:13