Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Anatolian Cave Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Anatolian Cave Hotel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Anatolian Cave Hotel, Göreme yöresinin kalbindeki Kapadokya'da yer almaktadır. Göreme üzerinde yükselen otel, kasabanın benzersiz manzarasını sunmaktadır. Kapadokya'daki bu mağara otel, 1998 yılında yenilenmiş, kendine has bir karaktere ve çekiciliğe sahip olacak şekilde zarifçe restore edilmiştir. Anatolian Cave Hotel de, tarihi bir ortamda modern konforun ve güler yüzle sunulan kişisel hizmetlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Göreme Açık Hava Müzesi, alışveriş merkezleri, restoranlar ve hatta dini merkezler gibi Kapadokya'daki görülmesi gereken mekânlar, Anatolian Cave Hotel'e yürüme mesafesindedir. Öyle huzurlu ve sade bir dekorasyona sahip ki kendinizi evinizde kadar rahat hissedeceksiniz. Binlerce yıllık uygarlıkların mirası, eşsiz tarihi panoramik manzarası, uzman mimarların mahareti, usta ellerin işçiliği ve Koruma Kurullarının titizliğine bizim de heyecanımızın eklenmesiyle ortaya çıkan bu güzelliği ve o güzellik içinde yaşamanın keyfini hep birlikte sürmek istedik.
Anatolian Cave Hotel, Kapadokya'ya en yakın havaalanına, 75 km uzaklıkta, Kayseri'de yer almaktadır.

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Mükemmel atmosfer.  5.0

Orhan E
Gerçekten büyüleyici bir atmosfer içinde rüya gibi bir hafta sonu deneyimi yaşadık. Odaların her ayrıntısı özenle seçilmişti. Buraya yazacağım her şey eksik kalacak inanın. Bu atmosferi daha önce ben yaşamadım. Eşimle beraber harika 5 gün geçirdik. Uçan balonlar uzaktı ama gittik bindik. Mükemmel atmosfer.
Orhan E08/06/2016 13:19:15

Tavsiyelerimin içinde bir yer  4.0

Nusret Aygun
Fiyatına göre en güzel şekilde konaklama hizmeti veriyorlar.Zaten gittiğiniz andan itibaren çalışan kişilerin ilgi odağına giriyorsunuz.Tam hizmet eksiksiz kusursuz her şey var.Tavsiye ederim.
Nusret Aygun19/03/2016 13:29:45