Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Andaç Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Andaç Otel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 120,00 ₺

Sinop-Karakum’da tatil yapmak isteyenler için alışagelmiş tatillerin dışına çıkma imkânı tanıyan Andaç Otel ile beklediğinizden çok daha kaliteli hizmetlerin ayrıcalıklarını elde ederek, sevdiklerinizle bir arada güzel günler geçirebilirsiniz. Denize yakınlığı ile sizi de kendine hayran bırakacak manzaraya sahip olan Otel, oda hizmetleriyle en iyisine ulaşmanızı sağlıyor. Banyo, tuvalet, LCD televizyon, ücretsiz Wi-Fi hizmetlerinin yanı sıra beklediğinizden çok daha fazlasını bulabileceğiniz Andaç Otel’de, kahvaltı lezzetlerini tatma imkânını da yakalayacaksınız. Öğlen ve akşam yemeklerinde mükemmel bir Karadeniz damak tadı yaşayacağınız otel hizmetlerinden memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.


Yenilenen tasarımı, modern nakışları ve daha fazlasıyla siz değerli konuklarına eşsiz bir tatil yapma imkânını sunan Karakum Andaç Otel ile unutamayacağınız tatil günlerine sahip olacaksınız. Daha fazlasını görmek için sizi de davet ediyoruz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Güzel 3 gün oldu.  4.0

Masal T
En sevdiğim yönü otopark olması oldu. Bazı yerlerde bu sorunu yaşadım bıkmıştım neredeyse. Otele ilk girdiğimiz anda muhteşem bir karşılama ve ilgi gördük hem hoşumuza gitti hemde mutlu olduk. Odaya çıktığımızda tertemiz aynı evimiz gibiydi. Bunları yapan personele de ayrıca teşekkür ederim. Güzel 3 gün oldu.
Masal T21/06/2016 07:55:13

iş için de tatil için de aynı yerdeyim.  4.0

Akın Ö.
Sinop’ta uzun süre kalmak için tercih ettiğim tek otel diyebilirim. Bir aile işletmesi olması nedeni ile oldukça nezih bir ortama sahip. Hemen denizin kıyısında yer alıyor. Sahipleri çok cana yakın insanlar. Bu dostane yaklaşım da insanı buraya yeniden çeken en önemli faktör. Odaları gayet temiz ve Sinop standartlarının üstünde. Kahvaltısı ve yemekleri de aynı şekilde. Oldukça lezzetli. Özellikle kıymalı gözlemesini tek geçerim. Çalışanlar da saygılı insanlar. Aradaki mesafeyi korumayı biliyorlar. İş için gittiğimde bile artık burada kalıyorum. Zaten şehir merkezine de araçla oldukça yakın mesafede.
Akın Ö.26/03/2016 01:00:22