Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Anemon Ordu  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Anemon Ordu
%20 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 117,00 ₺

Kalite ve konfor arayanlar için mükemmel donanımı ve ayrıcalıklarıyla konaklama hizmetinin en güzelini sunan 4 yıldızlı Anemon Ordu," >ordu,">ordu,="" spor="" salonu,="" spa="" merkezi="" ile="" konuklarının="" rahat="" etmesi="" adına="" her="" şeyi="" sunuyor.="" odalarında="" ve="" otel="" binasının="" yerinden="" faydalanabileceğiniz="" ücretsiz="" wi-fi="" internetteki="" işlerinizi="" de="" kolaylıkla="" halledebilirsiniz.="" oda="" hizmetlerinde,="" banyo,="" tuvalet,="" lcd="" ekran="" televizyon="" mükemmel="" tasarıma="" sahip="" mobilya="" döşemesiyle,="" yorgunluğunuzu="" üzerinizde="" attıracak="" konforlu="" yatak="" hizmetleriyle="" dilediğiniz="" zaman="" yanınızda="" yer="" alıyor.="" anemon="" ordu,="" karadeniz="" kıyısında="" alan="" bir="" üzerine="" kurulu="" olup,="" yöresel="" lezzetleri="" tatmanız="" için="" muhteşem="" hizmetler="" sunan="" restoranı="" damak="" lezzetini="" sizlere="" sunuyor.
Samsun Çarşamba Havaalanına 90 km uzaklıkta yer alan Anemon Ordu, müşterilerinin otopark sorunu yaşamamaları adına ücretsiz otopark hizmeti de sunmaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Asla gelmem gelene de gelmemesi konusunda uyarırım.   1.0

Ali M
Bir Anemon bu kadar kötü olamaz. Zincirleri o kadar mükemmelken sizler ne yaptınız böyle anlamadım. Temizlik konusunda illa birilerinin bir şey demesi mi lazım ayıp. odalarda örümcek ağı var ve nem kokuyor. Bunlar daha gözle görünen birde perde arkası var. Asla gelmem gelene de gelmemesi konusunda uyarırım.
Ali M22/06/2016 09:37:01

Asla gelmem artık  1.0

Aslı O
Bir çok Anemon'da kaldım ama burası onlar gibi değil.Berbat ötesi hizmet var.Diğerlerine aldanarak geldik 2 aile.Yok artık dedirttiler.Ne odalar temiz ne ilgi var berbat ötesi.KEsinlikle tavsiye etmiyorum.Banyolar kirli odalar da koku var.Asla gelmem buraya bir daha.
Aslı O24/03/2016 13:00:37