Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Anemon Otel Kula  Otel Puanı : 2 1 kişi yorum yapmış.

Anemon Otel Kula
%40 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 67,00 ₺

Birinci sınıf kaliteye sahip hizmet potansiyeli tanınan Anemon Otel Kula memnuniyet derecesini yükselterek kısa zaman zarfı içinde arzu ve taleplerin gerçekleşmesini sağlamaktadır. İş dünyasının vazgeçilmez buluşma noktaları arasında yer alan Anemon Otel Kula tüm odalarında TV,oda servisi, küvet ve klima hizmeti vermektedir. Gelişen teknoloji ile beraberinde sahip olduğu vizyonu ayrı bir platforma taşıyarak farklılığı hedef alan Anemon Otel Kula  ‘da tüm giyim ihtiyacınızı karşılayacak mağazalar bulunmaktadır. Banyo ve jakuzi hizmeti vererek beklentilerin çok daha fazlasını karşılayan Anemon Otel Kula 3 yıldızlı bir tesis olarak değerlendirilmektedir.

Seyahat gezginleri adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen Anemon Otel Kula aracılığı ile sizlerde tatil planınızı gerçekleştirerek rüya gibi bir gerçek ile tanışabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Jakuzi otelin yıldızı  2.0

Edanur Taşkın
Odalardaki cam sayısı kadar perde fazlalığı var bu sebeple odalar çok karanlık. Aynı durum deri koltuklarla kaplı oturma alanları içinde geçerli. Mekan olması gerekenden daha fazla karanlık. Jakuzi otelin yıldızı.
Edanur Taşkın22/03/2016 17:52:22