Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Anitta Hotel  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Anitta Hotel
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 90,00 ₺

Toplamda 183 standart odaya ev sahipliği yapan Anitta Hotel aracılığı ile rüya gibi bir gerçek yaşamanın tam zamanı. Birinci sınıf kaliteye sahip planlamalar aracılığı ile hizmet veren Anitta Hotel 15 adet sigara içilmeyen oda, 3 adet junior suite, 2 adet connection suite, 2 adet king suite sahiptir ve 425 yatak kapasitesine ev sahipliği yapmaktadır.

Tüm aktivitelere açık olan Anitta Hotel de yer alan odalarda Lcd TV, klima, televizyon ve elektronik kasa bulunmaktadır. 150 araçlık otoparka sahip olan otelimiz aynı zamanda 2 adet balo salonu ile hizmet vermektedir. Roof restaurant, disco, sinema salonu ve mini mağazalar aracılığı ile beklediğinizden çok daha fazlasını müşterisi ile paylaşan Anitta Hotel aracılığı ile sizlerde tatil rotanızı vazgeçilmez bir platforma taşıyabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Mezuniyet Balosu  5.0

Şermin Kumpas
Mezuniyet balosunu burada yaptık ve bizim için ayrılan personel o kadar iyi hizmet ettiler ki anlatamam. Balo gecesi bir kaç arkadaş otelde kaldık, tatil için rezervasyonumuz vardı. Otelin odaları tam donanımlı ve modern mobilyalarla döşenmişti. Hem uygun fiyata hizmet veriyorlar hem de gerçekten evinize gitmek istemiyorsunuz.Havuzun büyüklüğü bir otel kadar. Restoran başlı başına bir hizmet.
Şermin Kumpas22/03/2016 17:07:18