Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Antiochos Otel  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Antiochos Otel
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 88,00 ₺

Adıyaman ‘ın en gözde otelinde, Antiochos Otel ’desiniz. Burası tarihin en köklü yaşanmışlıklarını barındıran, sizleri alıp geçmişe götürecek eski anıt mezarlıkları, camileri,  mağaraları, türbeleri, pazarları ve daha birçoğunu bulunduran harika bir mekan. Otelimi, gezintileriniz ve tatilinizin yanı sıra şehrin gürültüsünden uzak iş seyahatleriniz için biçilmiş kaftan.
 Antiochos Otel, güneşin doğuşunu ve batışını izleyebileceğiniz, dünyanın sekizinci harikası olan Nemrut Dağı manzarasıyla 3 yıldızlı fakat 5 yıldız konforu yaşatacak bir mekandır. Otel odalarımız modern ve Güneydoğu ruhunu yansıtan hoş konseptiyle sizlere sunulmaktadır. Restoranımızda Türk ve Dünya mutfağından seçme lezzetleri kıymetli ustalarımızın marifetli ellerinden tadabilirsiniz. Odalarımızda ücretsiz internet, kahve çay ikramı, mini bar, TV ve çok daha fazla hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca toplantı odalarımız da sizlerin hizmetindedir. ...

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Diğer otellere de göz atın derim  3.0

Niyazi Ü.
Adıyaman şehrine ilk defa gelişim, online olarak siteyi görme şansımız oldu. Odaları gerçekten güzel görünüyordu ve şıktı. Gittiğimiz vakit bize verilen odalar kesinlikte internette ki gibi değildi ve çok küçüktü. Sabah kahvaltısı hiç umduğumuzgibi değildi çeşit yok, peynirler lezzetsizdi ancak personel sınavı geçti. Hepsi gayet işin de başarılı insanlardı. Adıyaman da çok fazla otel bulunmaması sebebi ile tercih edilebilir.
Niyazi Ü.17/03/2016 16:31:30