Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Anvatar Termal Otel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Anvatar Termal Otel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 102,00 ₺

Sahip olduğu birinci sınıf hizmet anlayışı aracılığı ile memnuniyet derecesinin her geçen gün artmasına olanak tanıyan Anvatar Termal Otel keşif ormanlar ile çevrilidir. Kapalı havuz ve spa imkanları ile beklenilenden çok daha fazlasını siz değerli müşterilerine sunan Anvatar Termal Otel ücretsiz Wİ-Fİ hizmeti sunmaktadır. Ek ücret aracılığı ile masaj olanaklarından da faydalanabilirsiniz.

Dört yıldızlı otel niteliğine ev sahipliği yapan Anvatar Termal Otel’in odalarında TV, minibar, LCD uydu ve emanet kasa yer almaktadır. Özel banyolar aracılığı ile hizmet veren Anvatar Termal Otel tüm detayları gözlemleyerek kusursuz servis hizmetinin gerçekleşmesini öngörmektedir. Sizler de Çorum şehrinin vazgeçilmezi olarak değerlendirilen Anvatar Termal Otel aracılığı ile birinci sınıf kaliteye sahip konaklama hizmetinden yararlanbilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Disiplin şart  4.0

Zehra Kiriş
Otel müdürü çok disiplinli. Her dakika oteli teftişe çıkıyor. Personel bu sayede işini daha titizlikle yapıyor. Kapalı havuzu hiç boş görmek nasip olmadı ne zaman gitsem birileri vardı.
Zehra Kiriş22/03/2016 16:14:49