Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Arsames Hotel  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Arsames Hotel
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 141,00 ₺

Adıyaman da birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, büyülü ve ayrıcalıklı bir dünya yaşayabileceğiniz Arsames Hotel, tarihi ve ticaret merkezinde yer alan, yeni mimari ile dizayn edilmiş bir mekandır. Adını Komageneliler den alan Arsames, aynı zamanda Nymhoys Arkameia'sı ile Gerger Kalesi ‘nin de kurucusudur. Kaliteli bir sunumu amaçlayan otelimiz toplantı, kongre ve Kültür Turizmi için muhteşem bir mekandır. Adıyaman şehir merkezinde Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan Arsames Hotel, Adıyaman Müzesine 700 metre, Adıyaman havaalanına 20 km uzaklıktadır. 
 Arsames Hotel ayrıcalığında yaşayacağınız oda donanımımızda, ücretsiz Wi Fi, eşya dolabı, banyo, oda temizlik, tuvalet, havlu gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca, restoran, 24 saat açık ön büro, açık büfe kahvaltı, yüzme havuzu, emanet kasa, TV gibi olanaklarımızdan da faydalanabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Daha iyisi yok  5.0

Feridun L.
Son bir kaçyıldır bu kadar iyi yönetilen,anlaşılır ve sade bir iş sistemi ile yönetilen bir otel görmedim. Otelin tüm odalarının tertemiz ve şık olduğunu mu, yoksa yemeklerin harika ve çok leziz olduğunu mu, personelin sanki evine misafir gelmişcesine ikram da sınır tanımadığını mı çay, kahve,su ve para veremediğimi ücrete dahil olmasını mı, odaların misler gibi koktuğunu ve yerlerin şıkır şıkır parlak gibi olduğunu mu söyleyeyim? Adıyaman da bu kadar temiz ve bakımbir otel olduğu için çok mutlu olduk.
Feridun L.17/03/2016 16:12:51