Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Artvin Koru Otel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Artvin Koru Otel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 84,00 ₺

Sahip olduğu profesyonel çalışma anlayışı ile en çok tercih edilen konaklama adresleri arasında öncülüğünü koruyan Artvin Koru Otel memnuniyet seviyesini yükseltmek adına müşterinin arzu ve taleplerini göz önünde bulundurmaktadır. Artvin Koru Otel yöresel tatların sunulması adına özel platformda hazırlanmış menüleri birinci sınıf kaliteye sahip restoran aracılığı ile sunmaktadır. 

Özel günler için hazırlanılan organizasyonlar adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen otelimiz Otel tek kişilik, çift kişilik ve suit olmak üzere 3 farklı platforma ev sahipliği yapmaktadır. Otelimiz; konferans salonu, bar cafe, barbekü, otopark, uyandırma servisi, bahçe, oda servisi, araç kiralama ve ücretsiz gazete hizmeti de vermektedir. Sizler de seyahatinizi kusursuz bir platforma taşımak isteyenlerdenseniz Artvin Koru Otel ile kısa zaman zarfı içinde tanışabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

çok başarılı  4.0

Hasan G
Bahçedeki barbekü keyfini hiç bir şeye değişmem. Gidip sırf barbekü için bile gitmenizi tavsiye ederim. Ama yemeklerde müthişti. Yörenin en güzel yemeklerini yedim diyebilirim. Servis etmesini de çok iyi biliyorlar ,insan doğduğunu anlamıyor bu otelde. Akşam sesiz sakin bahçede kahve keyfini yaparken insanı dinlendiriyor burası.
Hasan G27/03/2016 15:26:50