Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Arwen Premium Residence  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Arwen Premium Residence
%74 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 132,00 ₺

Eskişehir merkezde yer alan Arwen Residence Premium, şık, ahşap ve modern yapısıyla dinlendirici odalara sahiptir. Temizlik ve kaliteli bir hizmeti tercih etmişlerdir. Konumu itibariyle de ulaşım her yere neredeyse yürüme mesafesindedir. Arwen Residence Premium ailenizle tatil de ya da iş toplantılarınızda sizi evinizde hissettirecek bir rahatlıya sahiptir.

Arwen Residence Premium, size aradığınız rahatı vermek için Eskişehir de sizde mutlaka uğrayın. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

ölçülü bir otel.  3.0

Gülay Ç.
Geçen yaz okuldan arkadaşlarımla mezunlar buluşmamız için eşimle birlikte gittik. Arwen Premium Residence daha önce anne ve babamın beni ziyarete geldiklerinde kaldıkları oteldi. Birkaç kez ben de onlarla birlikte kalmış ve oldukça beğenmiştim. Burası Eskişehir’de en çok tercih edilen otellerden biri. Özellikle temizlik konusunda hassas tavırları konuklar tarafından takdir topluyor bence. Tabi çalışanların davranış ve yaklaşım şekli de son derece önemli. Her şey dozunda burada. Sanırım bu yüzden rağbet görüyor.
Gülay Ç.18/06/2016 21:02:40

Güzeldi beğenerek kaldık.  4.0

Hande O
Otele girdiğimiz anda harika bir ilgi ile karşılaştık ve bu bizi mutlu etti. Seminerimiz vardı eşimde bende mühendisiz ve burayı tavsiye ettiler. gelen insanlara muazzam değer veriliyor burada. Odaları temiz aynı zamanda yemekleri çok güzeldi. Personel çok ilgili olduğu kadar yol gösterici kişiliklerde insanlar. Teşekkür ederiz.
Hande O18/06/2016 12:35:49

Çiçekli Oda  4.0

Esra D.
Kaldığımız odadaki ufak detaylar bile gözünüze çarpıyor. O kadar ince düşünülmüş ki kendinizi sanki evinizde gibi hissediyorsunuz. Kahvaltısı muhteşemdi. Yanlış hatırlamıyorsam 5 çeşit reçel bulunuyordu. Geniz geniş kahvaltınızı yapıyorsunuz. Otel o kadar güzel kokuyordu ki. Birde Eskişehir'de ses, gürültü eksik olmaz. Ama bu otelin içinde sessizliği ve huzuru buluyorsunuz. Eskişehir'e gelirseniz eğer muhakkak bu otelde konaklamanızı tavsiye ederim.
Esra D.26/03/2016 12:41:53