Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Asberlin Hotel  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Asberlin Hotel
%40 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Kayseri şehri merkezinde yer alan Asberlin Hotel, tramvay ulaşımına uygun şehirle iç içe bir yaşam alanına sahiptir. Kayseri kalesi sadece 400 metre uzakta olup otobüs terminali otele 2 km uzaklıktadır, havaalanına taşıtla 10 dakikada ulaşabilirsiniz.

            Odalarda ücretsiz Wi-Fi, klima sistemi, merkezi ısıtma sistemi, halı döşenmiş zeminler bulunmakta, odalarda şehir manzaralı ferah balkonlar bulunmaktadır. Asberlin Hotel’de restoran, alakart ve açık büfe seçenekleriyle lezzetli yemekler sunulmaktadır. Odalarda duş ve tuvalet içeren özel banyo ve gereçleri bulunmaktadır. Kafa dağıtmak isteyenler için Asberlin Hotel’de bir tüm içki çeşitlerini içeren bir adet bar bulunmaktadır. Asberlin Hotel tüm konuklarını rahata ve konfora davet etmektedir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

sıradan bir otel.  3.0

Umut S.
Tam yabancı turistlere göre bir yer. Hem basit, hem ucuz. Şehir merkezi diye kaldım. Zaten kalınmayacak kadar kötü bir yer değil. Sadece basit, ayrıcalıksız, özelliksiz bir yer. Daha önce böyle bir yerde kalanlar ne demek istediğimi anlayacaklardır. Toplu ulaşım araçlarına yakın. Bir tek sabah kahvaltısı bunların arasından sıyrılır. Gerisi hep başa baş.
Umut S.29/06/2016 00:04:52

Bulmaz olaydım  1.0

Yakup Astek
İçindense dışı daha iyi. Balkon manzarasına laf edemem ama odaları çok kötü. Odamda rahat edemediğim ile kaldım. Yoldan geldiğim gün en yakın otel olarak buldum bulmaz olaydım.
Yakup Astek22/03/2016 13:11:49