Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Asko Otel  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Asko Otel
%20 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 68,00 ₺

Toplamda 50 konforlu odaya sahip olan Asko Otel aracılığı ile memnuniyet derecesini enlerde yaşamanın zamanı. Merkezi sistem klimalı, Lg Tv Yayınları, Loby İnternet, split kilma ve kablosuz internet hizmeti sunan Asko Otel eğlence de sınır tanımıyor. Disco, Vitamin Bar ve Rock Cafe Bar hizmeti sunan Asko Otel aynı zamanda Malabadi Restaurantlar aracılığı ile müşterinin gönlünü fethetmeye devam ediyor. 
Otelimiz açık yüzme havuzu, şok havuzlu sauna ve çocuk havuzuna sahiptir. Kuru temizleme hizmeti de sunan Asko Otel fit görünmek isteyenler adına uygun programlar aracılığı ile desteklenmiş spor salonu hizmeti sunmaktadır. Sizler de hayatınıza renk ve heyecan katacak Asko Otel’i tatil rotanızının vazgeçilmezi yapabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

3 ay yemek yiyemezsiniz :)  1.0

Serhat V
Bu kadar pislik bir mekan görmedim desem hiçte abartmış olmam. Berbat ötesi hatta. Arkadaş yapacaksınız adam gibi yapın yoksa bırakın. Odanız ne öyle benim arabam sizin odalarınızdan temiz :) Sakın kalmayın burada benden demesi. 3 ay yemek yiyemezsiniz :)
Serhat V20/06/2016 11:42:15

koltukta bir gece geçirdim.  1.0

Devran Y.
Batman’da kalmanızı hiç tavsiye etmeyeceğim bir otel. Oldukça büyük olmasına ve geniş odalarla hizmet vermesine rağmen temizlik açısında sıfır. Zaten görünce kalmak istemezsiniz. Ben mecburiyetten bir gece kaldım. Geç saatte gittiğim ve başka otel arayacak ne vaktim ne enerjim kalmadığından orada geceledim. Ama uyuyabildin mi derseniz, hayır tabi ki. Otelin pisliğini görünce yatağa girmek bile istemedim. Sabaha kadar koltuk tepesinde uyukladım. Hele banyo akıllara zarar. Sadece sokakta kalmaktan iyidir denebilecek bir otel. Sabah ilk işim otelden ayrılmak oldu.
Devran Y.25/03/2016 02:25:58