Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Atherina Hotel  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Atherina Hotel
%20 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Rahatına düşkün olanlar için Butik otel olarak Ordu Merkezinde hizmet veren Atherina Hotel ile yorgunluğu üzerinizden çok kolay bir şekilde atacaksınız. Tüm odalarında standart olarak, banyo, bazı büyük süit ve odalarda spa küvet özelliklerine sahiptir.  Atherina Hotel, sabah kahvaltılarında, öğlen ve akşam yemeklerinde Karadeniz lezzetlerini tatmanız için de restoran hizmetleri sunmaktadır.


Boztepe üzerindeki kasabaya arabayla 15 dakika mesafede bulunan Atherina Hotel, gezilerinizde en iyi hizmeti sunan yerlerden biridir. Ücretsiz otopark hizmetini de konuklarına sunan otel, Yason Burnu’na 25 km. uzaklıkta yer almaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Buda son oldu merak etmeyin.  1.0

Ece O
Fiyatına göre vasat bir otel, odalar küçük, dekorasyon zayıf, otelin iç karartan bir havası var. Artı personel konusunda hiç anlaşamadık ilgisiz tavırları beni sinir etti. Sonuçta paramızla kalıyoruz bu afralar tafralar ne çözemedim. Buda son oldu merak etmeyin.
Ece O22/06/2016 09:35:34

biraz hizmet yanlısı olun para alıyorsunuz sonuçta.  1.0

Yakup Pa
Çok ses var ve temi değil.Kimin girip çıktığı belli değil tamam otelde gelenlerin sesinden yatamadık. Çalışan arkadaşlar da sağolsun hiç müdahale etmiyorlar.Gece saat 2 de uyandık eşimle kadın kavgasına.Aman yarabbim dedim nereye geldik biz böyle.Ayak altı otel belli bu nedir arkadaşım biraz hizmet yanlısı olun para alıyorsunuz sonuçta.
Yakup Pa24/03/2016 12:58:40