Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Avrasya Apart Hotel  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Avrasya Apart Hotel
%50 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 69,00 ₺

Karadeniz’i ayaklarınızın altında hissedebileceğiniz bir tatil yapmak için yer arayışı içinde iseniz Trabzon merkezde hizmet veren Avrasya Apart Hotel, beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunmaya aday bir apart hotel. Deniz kıyısına 400 metre mesafede yer alan, AVM ve Forum Trabzon’a sadece 1,5 km. mesafede yer alan Avrasya Apart Hotel ile keyifli bir gezi yapmanın mükemmelliğine ulaşabilirsiniz. Konuklarına ayrıcalıklı hizmet sunma konusunda en iyisini veren apart hotel ile Trabzon gezileriniz harika geçecek. Mini mutfağında sizlere sunulan araç gereçleri kullanarak yemeğinizi hazırlayabilir, deniz manzarasına karşı ziyafet çekebilirsiniz.


Karadeniz denince akla gelen tüm tarihi mekanlara ve Trabzon şehir merkezi 6,9 km, Sümela Manastırı ise 34 km uzaklıkta bulunan Avrasya Apart Hotel, aile içi gezilerinizde oldukça memnun kalacağınız ayrıcalıklı hizmetleriyle sizi de memnun edecektir.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Yapılmış en güzel tatil...  4.0

Bilal R
Geçen eylül ayında ailece harika bir tatil geçirdik. Kaliteli hizmet anlayışı güler yüzlü personelinden çok memnun kaldık. Özellikle Hakan Bey her konuda yanımızda oldu ve ona sonsuz teşekkür ederiz. Sevgilimle sizlerin sayesinde yapmış olduğumuz en güzel tatildi.
Bilal R22/06/2016 11:08:22

Resimlerde göründüğü gibi değil.Sakın diyorum sakın.  1.0

Ali İmren42
Eğer buna otel diyen varsa hayatında kesinlikle otel görmemiştir. Yiğenimin okul mezuniyeti için gittik önceden yerimizi ayırtmıştık.Fakat ne görelim temizlik adına hiç bir şey yapılmamış bir çay söylediler bekledik.Yalandan toz alınmış odalara çıktık aman yarabbim berbat ötesi.Yataklar kırık dolaplar kırık temizlik deseniz hiç yok.Verdiğimiz parayı resmen çöpe atmışız.Resimlerde göründüğü gibi değil.Sakın diyorum sakın.
Ali İmren4225/03/2016 07:12:34