Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Aydeniz Apart Hotel  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Aydeniz Apart Hotel
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 113,00 ₺

Evindeki rahatlığı ve mahremiyeti arayanlar, kendi yemeğini kendi hazırlamak isteyen ve bunun yanında konakladığı tesisin tüm imkanlarından yararlanmak isteyenler hele bir de kalabalık bir aileye sahip ise apart konaklama stilini tercih ediyor. Bu tarz tatil sevenler Karadeniz’in en batı ucundaki İğneada’da yer alan ve Karadeniz’in lacivert sularına sadece 200 metre uzaklıkta bulunan Aydeniz Apart Otel adresini rahatlıkla tercih edebilirler. 
Güvenlik, temizlik ve güler yüzlü profesyonel hizmet açısından müşterilerinden tam puan alan Aydeniz Apart Otel bünyesindeki tüm odalarda mutfak, ocak, buzdolabı ve ihtiyaç duyulan diğer mutfak aletleri müşterilerin kullanımına sunuluyor. Duşlarda saç kurutma makinesi, odada uydu yayınlarını alan televizyon da bulunan tesisin şömineli ve deniz manzaralı bir de terası mevcuttur. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kapısı çalınacak en güzel yer..  5.0

Seçil H
Terasta manzaraya karşı yediğim yemek olsun içtiğim kahve olsun hala tatları damağımda duruyor. Hava yağmurlu olunca manzara daha da güzel oldu bir anda. Burası otel değil tamamen benim ikinci evim. Bu kadar mükemmel atmosferde ne kaldım ne gördüm. Daha önce o kadar geldim bu şehre ama hiç fark etmemişim. bundan sonra kapınızı sürekli çalarım..
Seçil H23/06/2016 11:23:39

Teşekkür ederim temizliğiniz den ilginizden ötürü.  5.0

Atakan B
Terasta çay keyfi harikaydı.Bir müşteri olarak aradığım her şeyi siz sundunuz bana.Aldığınız para benden yana helal olsun sizlere.Küçüksünüz ama sizin kalbiniz büyük bence.Teşekkür ederim temizliğiniz den ilginizden ötürü.
Atakan B25/03/2016 12:04:01