Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ayder Elizan Hotel  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Ayder Elizan Hotel
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 100,00 ₺

Rize Ayder’de tatil yapmak, Karadeniz’in bütün güzelliklerini bir arada yakalamaya yetecektir. Konaklama hizmetlerinde de sorun yaşamadan tüm olanak ve imkânlarından yararlanabileceğiniz Ayder Elizan Hotel ile Karadeniz havasını solumanın keyfini yakalayabilirsiniz. Hotel imkânlarından ziyade, otantik yapısına hayran kalacağınız bir yapıya sahip olması, ilk girişte bile yorgunluğu üzerinizden atmaya yetecektir. Ayder Elizan Dağ Evleri ve Restaurant, iki duble, iki standart 3 kişilik, bir 4 kişilik odası ve restoranı ile ahşap yapılı dekorasyonuna sahip tasarımı ile konuklarının kendine hayran kalmasını sağlıyor.

Ayder Elizan Hotel imkânlarından yararlanarak Karadeniz doğasının havasını teneffüs edebilirsiniz. Beklediğinizden daha sakin ve huzurlu geçecek günlerinizden sonra senenin bütün yorgunluk ve stresinden uzaklaşarak tempolu bir şekilde çalışma hayatına yeniden başlayabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sakın atlamayın burayı.  5.0

Cemile D
Harika konumu ile ilgili güler yüzlü personeli sayesinde muhteşem tatil geçirdik ailemle. Doğa örtüsü ve etrafındaki ormanlar harika. Evimizin önünde gece çay demledik ve yıldızları seyrederken bir yandan da dağ manzarası. Tatil planınız varsa kesinlikle burası diyorum. Sakın atlamayın burayı.
Cemile D22/06/2016 11:05:41

Beton yığınlarına tonlarca para gömmeyin boşuna.  5.0

Ali Azer D
Yardım sever insanlar gerçekten.Her konuda bizlere fazlasıyla yardımcı oldular.Tur şirketinin aracılığı ile 2 otobüs geldik.Hatta bazı arkadaşlar yanlarında çadır getirmişler otelde değil yaylada çadır kurarak konakladılar.Böyle müthiş bir yerde otların içinde yatsan ne olur ki?Hayatımda bu kadar güzel yerde ne kaldım nede gördüm.Yemekleri Karadeniz geleneksel mutfağından çıkma lezzetler tamamen.Tavsiye etmeme gerek yok yapın rezervasyonu gelin ve farkı görün.Beton yığınlarına tonlarca para gömmeyin boşuna.
Ali Azer D25/03/2016 07:05:02