Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ayder Kervansaray Otel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Ayder Kervansaray Otel
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 75,00 ₺

Rize'nin tüm güzelliklerini gözler önüne seren Ayder kervanseray Otel yeşilin ve manzararnın şahit olduğu ayder kervansaray otel ,güzel ve temiz odalarıyla kursuz hizmet anlayışılı ile sizleri konaklama esnasında mutlu etmeyi vizyon edinmiştir. Ayder Kervansaray Otel'in her odasında; merkezi ısıtma, LCD TV, ulusal uydu yayını, 7/24 saat sıcak su, havlu, temizlik malzemeleri, internet bulunmaktadır. Otel, Çamlıhemşin'e 17 km, Trabzon Havalimanı'na ise 150 km uzaklıktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Güzel hizmet  4.0

Yasemin T.
Rize mi, Ayder mi? Bence ikisi birbirinden ayrılmaz parçalar. Ama Ayder yaylası gerçekten de gidilmesi gereken en güzel yerlerden biri. Ahşap yapılı konaklama birimlerini tercih edin o zaman görün tatilin keyfini. Geçen ilkbahar mevsiminde biraz soğuk olsa da yaylaya gittim. Konaklama için Ayder Kervansaray Otel'i tercih ettim. Ahşap yapısıyla doğasına tam uyum sağlamış. Hizmetleri deseniz zaten mükemmel ötesi. Bir tatilde aradığınız her şeyi kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Şahsen ben çok memnun kaldım. Bu sene kısmet olursa ailece gitmeyi düşünüyorum. Otel işletmecileri de personelleri de çok sıcak insanlar. Teşekkür ederim.
Yasemin T.16/05/2016 18:27:43

Ahşap Binalar  3.0

Tamer Kara
Ayder denilince aklıma soğuk rüzgarlar ve de ahşap binalar geliyor. Ayder Kervansaray Otel de de aynı şekilde ahşap yapı hakim. Mekan sıcakkanlı çalışanları sayesinde oldukça şirin bir hal alıyor.
Tamer Kara19/03/2016 15:23:21