Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ayder Liligum Dağ Evi  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Ayder Liligum Dağ Evi
%74 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 100,00 ₺

Şehrin gürültüsünden, trafiğin kalabalığından, işlerin yoğun stresinden kurtulmanın en güzel yöntemi, doğayla iç içe olan bir yaşam alanında kısa da olsa bir tatil yapmaktır. Tüm bu güzellikleri bir arada bulmak aslında hayal değil. Karadeniz’in eşsiz güzelliğini gördüğünüzde, saydıklarımıza ne kadar yakın olduğunuzu anlayacaksınız. Ayder Liligum Dağ Evi Rize Ayder yaylasında konuklarını doğanın muhteşem güzellikleriyle buluşturuyor.

Doğanın sesi eşliğinde tatil yapmak isteyenler için özel hizmetler sunan Ayder Liligum Dağ Evi, otel tadında hizmetlerin yanı sıra, küçük kütüphanesiyle, Karadeniz yöresi hakkında bilgi edinmenizi de sağlıyor. Dilediğiniz zaman sevdiklerinizi yanınıza alarak Rize Ayder yaylasında tatil yapmaya gitmenize olanak tanıyan Ayder Liligum Dağ Evi, harika çam ormanlarının bol oksijenini solumanızı sağlamaya yetecektir. Turistik bilgiler ve rehberlik için danışabileceğiniz resepsiyonu ile de öğrenmek istediğiniz tüm bilgilere ulaşabileceğini Ayder Liligum Dağ Evi ile zaman geçirmenin ve dinlenmenin lezzetine varacaksınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Ayder'in vazgeçilmezi  4.0

Selim K
Bence Ayder’de ki en güzel tesis burası, ikinci evim oldu diyebilirim. Personellerin hepsi güler yüzlü insanlar, müşterisi ile her konuda ilgileniyorlar, gayet güzel bir tesisti. Eğer kafa dinlemek istiyorsanız gelin kalın derim. Ayrıca manzara da mükemmel, burada şelale sesleri ile uyanıyorsunuz. Karşı komşumuzun önerisi üzerine bu tesiste kalmaya karar vermiştik, iyi de gelmişiz dediğim tesislerden biri oldu burası, tek kelime ile mükemmel. Otantik bir tarz var güzel bir tatil oldu.
Selim K26/06/2016 11:17:08

Kusursuz güzel bir tatil oldu.  4.0

Selma Ş
Esintili güzel bir havası var ama özellikle çocukların hastalanması an meselesi burada. Havas temiz tamam ama çok soğuk esen rüzgar var ve özellikle akşamları dışarıda kesinlikle duramazsınız. Temizlik konusunda hassas davranılıyor bu güzel beğendik. Yemekleri ve sabah kahvaltısı da yöresel harikaydı. Kusursuz güzel bir tatil oldu.
Selma Ş23/06/2016 09:11:09

Buz kesersiniz  3.0

Tubanur Dereli
Ayder o kadar soğuk bir yer ki esen rüzgar da bile tir tir titriyorsunuz. Yörenin halkı alışkın oldukları için otellerini,pansiyonlarını hep ahşaptan yapıyor ama inanın içeride soba yanmazsa buz kesersiniz. Odaların içerisine konulan merdivenlerle yatak odası ayrılıyor. Kütüphanesinde genellikle Karadeniz kültürünü anlatan kitaplar,dergiler görürsünüz.
Tubanur Dereli24/03/2016 18:37:53