Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Aydınlar Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Aydınlar Hotel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 89,00 ₺

Aydınlar Otel, İpek yolu üzerine kurulmuş, Mardin’e 50 km uzaklığında, 75 yataklı bir oteldir. 2 Yıldızlı, 3 suit toplam 30 odalı otelimizde, odalarda televizyon, telefon, uydu sistemi, klima, mini bar, kalorifer, banyo, wc ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Tesisimizde Uluslararası Tır Kontrol noktası özelliği bulunmasından dolayı, 250 tır ve kamyon kapasiteli, park alanı mevcuttur. Ayrıca alışveriş merkezi, kuru temizleme, restoran, kafeterya, çok amaçlı salon, 80 tonluk araç kantarı, oto tamir ve bakım servisi ve oto yıkama gibi özel otomobil servisi hizmeti bulunmaktadır.


150 kişi kapasitesindeki salonumuzda istediğiniz gibi toplantı, seminer, özel yemek ve parti düzenleyebilir, tecrübeli ekibimizle sınırsız hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tavsiye ederim iş için gelenlere.  4.0

Memet R
Uzun süreli değil ama iş gezisi esnasında kalırsanız sizler için daha iyi olacaktır. Pazarlamacı olduğum için çok seyahat ederim ve çok farklı otellerde kaldım bu güne kadar. Burası da gayet memnun kaldığım güzel yerlerden birisi. En önemlisi gece ses olmaması ben vazgeçilmezim adeta. Bu konuda iyi aynı zamanda temizlik ve hizmette gayet başarılı. Tavsiye ederim iş için gelenlere.
Memet R21/06/2016 09:01:25

Bence gayet iyisiniz.  5.0

Ömer Fatih G
İş amaçlı kullanırsanız çok iyi bir yer.Tatil için olmaz baştan söyleyeyim.Ailenizle gelip güvenle kalabileceğiniz mekan.Sessiz ve oldukça sakin.Benim en büyük sorunum gece yatarken yada yatmaya yakın otelde ki sesler.Burada öyle bir şey yaşamadım.Odalar da oldukça temiz ve havadar.Wi-fi hizmetinize bayıldum bu nasıl bir hızdır.Bence gayet iyisiniz.
Ömer Fatih G24/03/2016 07:07:09