Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Aydoğan Otel  Otel Puanı : 4 3 kişi yorum yapmış.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Acilen bir şeyler yapılmalı  3.0

Sahra T
Rize’ye ilk gelişimizdi ve oteli tercih etmek istedik. Keşke gelmeseydim dediğim yerlerden biri oldu burası. Konakladığım odadan pek memnun kaldım söylenemez, benim için yetersizdi. Ayrıca kahvaltı hizmetinden de hiç memnun kalmadım, güzel bir şekilde hazırlanmamış. Acilen bu konuda bir şeylerin yapılması şart. Çalışanların hizmet anlayışı güzel, personeller müşterisine karşı çok güzel davranıyor.Banyonun temizliğine de önem vermeleri bence şart, bu konudan da pek memnun kalmadım açıkçası.
Sahra T26/06/2016 12:54:28

Bu işi gerçekten hakkıyla yapıyorsunuz.  4.0

Şule H
Merkezi otel ama daha önce kaldığım yerlere göre hem daha düzenliydi hemde daha temiz. Bir de burada en sevdiğim yönleri müşteri memnuniyeti gerçekten ön planda tutuluyor. Gelenlerle fikir alışverişi yapılması güzeldi. Tebrik ediyorum sizleri ve bu işi gerçekten hakkıyla yapıyorsunuz.
Şule H23/06/2016 09:42:27

Görüşler dikkate alınıyor  5.0

Esma Ece Kavak
Kapsamlı olarak hizmet verebilecek düzeyde bir otel. Müşteri memnuniyetini ve onların görüşlerini dikkate alarak otel odalarını düzenlemişler ve aynı zaman da mobilya seçiminde çok özenli davranmışlar. Personelinin temiz olması odalardaki temizliğe da yansıyor, gittiğiniz zaman hak vereceksiniz.
Esma Ece Kavak24/03/2016 19:25:59