Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Aydoğdu Otel Karaman  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Aydoğdu Otel Karaman
%66 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Güven kavramı ile adını ve hizmet planlamasını enlerde yaşatan Aydoğdu Otel Karaman müşteri tarafınca gelen tüm arzu ve isteklerin gerçekleşmesine olanak tanımaktadır. Profesyonel çalışma ekibi ile beklediğinizden çok daha fazlasını siz değerli müşterilerine sunan Aydoğdu Otel Karaman şehrin merkezinde yer almaktadır. Aile sıcaklığını ön plana alarak kusursuzluğu elde eden tesisimizde ücretsiz gazete, 24 saat boyunca açık ön büro, uyandırma servisi, Internet ve oda servisi yer bulunmaktadır. Ek ücret karşılığında ek yatak ve emanet kasa hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

Aydoğdu Otel Karaman’ın tüm odalarında eşya dolabı, oda temizlik, tuvalet, klima, havlu, internet, banyo ve fön makinesi yer almaktadır. Hijyen, samimi ve naif bir otel hizmetinden faydalanmak isteyenlerdenseniz Aydoğdu Otel Karaman’ı mutlaka denemelisiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

güvenle kaldık.  4.0

Nursena K.
Kardeşim son 4 yıldır Karaman’da görev yapıyor. Geçen yaz yeğenimin sünneti vardı. Bu nedenle Karaman’a gittik eşim, çocuklar, kız kardeşim ve onun eşi, tabi bir de annem. Gelinimizle son 3 yıldır kırgın olduğumuz için otelde kalmayı tercih ettik. Toplamda 5 gün kadar kaldık. Oteli kardeşim seçti. Son derece mazbut, orta düzey, sakin bir otel. Bir sıkıntı yaşamadık. Tabi küçük yerlerde herkesin birbirini tanıması gibi bir artı da var. Kardeşim otel işletmecilerini tanıyordu. Bu nedenle bazı ikramlarla bize hoşluk da yaptılar sağ olsunlar. Ama gidecekler için temiz ve güvenilir bir otel olduğunu söylemek isterim.
Nursena K.19/06/2016 22:28:50

Gecelik kaldım.  3.0

Yunus R
Odalar gayet temiz ve rahat. Sadece kahvaltı yapabildik. Merkezi olması yakın mesafede her yere bu taraftan güzel ama ses olayı çok burada.
Yunus R19/06/2016 11:13:37

Butik otel, hesaplı, konforlu, pratik  3.0

HASAN ALİ
ara caddede butik otel, gayet hesaplı ve güzel, yeni. Şehir merkezinde bankalar caddesinde en hareketli alanda.
HASAN ALİ30/01/2015 11:44:21