Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Aygün Otel Karaman  Otel Puanı : 4 3 kişi yorum yapmış.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

bir şans tanıyın.  4.0

Gökçen O.
2 yıldır Karaman’da öğretmen olarak görev yapmaktayım. 2014 yılında buraya ilk tayinim çıktığında ev arama süreci boyunca Aygün Otel’de konakladım. Burayı hiç bilmediğim için okulumuzun müdürünün tavsiyesi ile orayı tercih etmiştim. Benim gibi büyük bir şehirden gelenler için ön yargılı bir yaklaşımdan kaçınmak en önemlisi. Burası her ne kadar küçük bir il olsa da çok güzel tesislerimiz var. Bu otel de ilimizdeki en nezih otellerden biridir. Ben çok memnun kalmıştım. O günden beri kim bana sorsa bu oteli tavsiye erdim. Neyse ki yüzümü hiç kara çıkarmadılar :)
Gökçen O.19/06/2016 23:07:33

Masraftan kaçılmadan hazırlanmış  4.0

Güngör Y
Odaların temizliği ve donanımı gayet güzeldi. Kışın kaldığım için dışarı çok soğuktu ama odalardaki ısıtma harikaydı. Bence gelen konukların burada değeri var ve otel sahipleri hiç bir masraftan kaçmadan burayı hizmete sunmuşlar. Kahvaltı yöresel olarak geldi aynı zamanda çeşitliydi.
Güngör Y19/06/2016 11:33:59

Odalar çok temiz ve sağlıklı otel  4.0

Nermin H
Konum olarak güzel yerde.Vasat gibi görünüyor ama değil.Hizmeti gayet iyi.Odalarda internet ve daha bir çok hizmet var.Sıcak suyundan her şeyine tam hizmet.Lavaboları özellikle çok temiz ve hoşuma gitti.Resepsiyonda ki arkadaş çok ilgili ve yardım sever.Karaman içinde ki en güzel yer bence.
Nermin H22/03/2016 09:11:04