Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ayışığı Çamlık Pansiyon  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Ayışığı Çamlık Pansiyon
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 124,00 ₺

Eski bir Rum köyünde yer alan Ayışığı Çamlık Pansiyon, yemyeşil güzel bir bahçe içinde huzurlu bir ortama sahiptir. Dağ manzaralı dairelerde klima, düz ekran TV ve mutfak vardır. Ayışığı Çamlık Pansiyon'un tüm bungalovları buzdolabı, ocak ve mutfak eşyaları içeren bir mutfak sunar. TV'ler kablolu kanalları gösterir. Özel banyo standarttır. Talep edilirse bahçede yetiştirilen organik ürünlerle hazırlanan kahvaltı tabağı, öğle ve akşam yemekleri servis edilir. Bahçedeki hamaklarda dinlenebilirsiniz. Otelin çevresindeki arazi yürüyüş için idealdir.
Ayışığı Çamlık Pension deniz kıyısına sadece 7 km uzaklıktadır. Yunan Ortodoks kilisesi Aya Marina ise 100 metre mesafededir. Kimisis Tis Theotokou kilisesi de 100 metre uzaklıktadır

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Gelip yaşamanız lazım.  4.0

Yasemin Y
Yer olarak daha önce bu kadar temiz havası olan bir yerde kalmadım. Ayrıca odaların güzelliği ve genişliği bizleri çok mutlu etti. Yemekler konusunda eşsiz lezzetleri sundular. Temizlik gayet evim gibi güzeldi. Kısaca ne yazarsam yazayim anlatamam burayı. Gelip yaşamanız lazım.
Yasemin Y15/06/2016 12:16:39

Her Sene Geleceğiz  5.0

İsmail T.
Çok samimi bir ortam olması çok sevindiriciydi. Sanki tüm pansiyon müşterileri ile bir anda arkadaş olduk. Hiç ayrılmak istemedim. Fiyatı da oldukça uygun. Hangi saat olursa olsun. Çalışanlar her istediğinize cevap veriyor. Biranda sahipleniyorlar sizi. Tekrar gitmek isterim. Etrafımdaki herkese de tavsiye ettim seneye tekrar gelmek istiyorum. Hatta aynı arkadaş grubumla tekrar orda olacağımı düşünüyorum. İnşallah benim dönemimde kalan müşterilere denk geliriz.
İsmail T.21/03/2016 19:35:13