Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Aytepe Parpalia Konaklama & Restaurant  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Aytepe Parpalia Konaklama & Restaurant
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 80,00 ₺

Doğal bir ortamda tatil yapmak, beklediğinizden daha iyi zaman geçirmek ve sevdiklerinizle bir arada kalmak için oldukça ideal bir mekan olan Aytepe Parpalia Konaklama & Restaurant, Kocaeli-Yuvacık beldesinde sizleri bekliyor. Konaklamada sınır tanımayan hizmetleriyle, yöresel lezzetleri ve farklı yönleriyle en güzel şekilde zamanınızı değerlendirebileceğiniz konaklama mekanında, ayrıcalıkları, doğanın güzellikleriyle iç içe yaşama şansına sahip olacaksınız. Ahşap odalarında huzur kokan yönleriyle siz değerli misafirlerini en iyi şekilde ağırlayan mekanın kendine ait restaurantında mükemmel lezzetlerle buluşma imkanını elde edebileceğiniz gibi doğa yürüyüşüne çıkabilir, keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz. Çevredeki yaylalarda, safari turu yapmanız için jeep kiralama hizmetlerini de siz değerli misafirlerine sunan Aytepe Parpalia Konaklama & Restaurant, aradığınızdan çok daha fazlasını sizlere sunacaktır.
Mükemmel bir tatil, huzur ve sükunet içerisinde geçirilecek zamanlar ve daha fazlası için tercihleriniz arasına alabileceğiniz Aytepe Parpalia Konaklama & Restaurant, İstanbul Anadolu yakasından 1 saat, Yalova şehir merkezine 1 saat, İznik şehir merkezine ise 30 dakika mesafede yer almaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Eşim sayesinde harika tatil oldu  5.0

Cumali T
Kafa dinlemek için bundan daha güzeli olamazdı.Eşimin ısrarı üzerine geldik ve iyi ki gelmişiz.Doğal ortamda temiz hava mükemmel geldi ikimize de.Yürüyüş yaparken soluduğumuz hava inanılmazdı.Eşimle daha gitmeden karar verdik yine önümüzde ki yıl yerimiz burası olacak.Tavsiye ediyoruz.
Cumali T18/03/2016 11:45:51