Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ballıdağ Dag Evi  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Ballıdağ Dag Evi
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 118,00 ₺

Kastamonu Daday’da sevdiklerinizle bir arada güzel bir tatil yapmak için zaman kollayanlardan iseniz biz de sizde konaklayabileceğiniz mükemmel bir adresle tatilinizin daha güzel geçmesine yardımcı oluyoruz. Ballıdağ Dağ Evi, Daday’da siz değerli misafirlerini karşılarken, ihtiyacınız olan tüm araç ve gereçleri hizmetinizse sunuyor. Ahşap zemin üzerine yapılan odalarındaki alttan ısıtma ile yaz ve kış aylarında dilediğiniz zaman Ballıdağ Dağ Evi değerlendirmenizi sağlıyor. Mükemmel bir şekilde tasarlanmış odalarında, banyo, tuvalet, televizyon ve ücretsiz internet hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kusursuzluk arayanlar için en iyisiyle hizmet sunan Ballıdağ Dağ Evi, tatilde ATV keyfini yakalamak isteyenlere de hizmet sunuyor. 20 km. mesafede yer alan İksir Resort Town’a ek ücret ödeyerek servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Ailece tatil yapabileceğiniz bir mekan arayanlardan iseniz sizin de Kastamonu Daday’da güzel günler geçirmenizi sağlayacak Ballıdağ Dağ Evi’ni daha yakından incelemeniz gerekiyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

baharda geeellll....  3.0

Cennet B.
Otel adından da anlayacağınız gibi dağ başında değilse de oldukça ıssız bir yerde. Arkası olduğu gibi orman, önü ise arazi. Bir gece kaldığımız dağ evinden biraz bahsetmek gerekirse dışarısı buz gibiyken oldukça içimiz ısıtan bir yer olduğunu söyleyebilirim. Zaten oldukça küçük bir otel. Bu nedenle sahipleri de çok ilgili. Odaları fazlaca sade, yani kış mevsiminde yapacak hiçbir şey yok. Dışarı çıkmak demek zaten donmak demek. Neyse ki ev sıcak. En beğendiğim yanı şömine ayrıntısı oldu. Bir de havası tertemiz. Baharda gelinse hoş olur sanırım. Ama baharın şöyle sonuna doğru. Çünkü burada bahar başı bile kış gibi.
Cennet B.25/03/2016 13:46:07