Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Basmacıoğlu Hotel  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Basmacıoğlu Hotel
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 84,00 ₺

Isparta’nın merkezinde yer alan Basmacıoğlu Hotel, profesyonel çalışma ekibi aracılığı ile birinci sınıf kaliteye sahip hizmet planlamasının ön plana çıkmasına olanak tanımaktadır. Sahip olduğu vizyonunu, geliştirerek her geçen gün prestijini artıran Basmacıoğlu Hotel, tren istasyonuna yaklaşık olarak 1 KM uzaklıkta bulunmaktadır. Otelimizin tüm odalarında LCD TV minibar ve banyo yer almaktadır. Isparta Süleyman Demirel Havaalanına ise 30 KM uzaklıkta bulunan Basmacıoğlu Hotel, özel otopark aracılığı ile hizmet vermektedir. 
Tesisimizde otopark, 7/24 saat boyunca açık ön büro hizmeti, internet yer almaktadır. Müşteri isteğine bağlı olarak çamaşırhane, havaalanı servisi, kuru temizleme ve oda sevisinden de yararlanabilirsiniz.  Sizler de Basmacıoğlu Hotel’i tercih ederek kusursuzluğun elde edilmesine imkan tanıyabilirsiniz

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Her şey çok güzeldi  5.0

Leman Kut
Üniversite son sınıfta Isparta gezisine geldiğimizde Basmacıoğlu Hotel de kalmıştık. Öğrenci olup ta böylesine lüks bir otelde kalacağımızı tahmin etmemiştik.Otelin ilginç dekorasyonları dikkatimizden kaçmamıştı. Çalışanlarıyla da mekanı daha sıcak hale getiren Basmacıoğlu Hotel personeline bir kez daha teşekkür ederiz.
Leman Kut17/03/2016 14:52:11