Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Bato Termal Otel  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Bato Termal Otel
%30 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 120,00 ₺

Balkon ve minibara ev sahipliği yapan Bato Termal Otel, kral süitler aracılığı ile de hizmet vermektedir. Kral süitler de oturma grubu, televizyon ve TV yer almaktadır. Açık büfe kahvaltısı ile yöresel tatları denemenize olanak sağlayan Bato Termal Otel aynı zamanda Alakart restorana da sahiptir. Kaplıca banyoları, fitness salonu ve Türk Hamamı ile hizmet anlayışını farklı bir platformda sunan Bato Termal Otel ek ücret aracılığı ile Havaalanı servisi sağlamaktadır.
Hasankeyf kentine yaklaşık olarak 70 KM uzaklıkta olan Bato Termal Otel ücretsiz otoparka sahiptir. Beklediğinizden çok daha fazlasını siz değerli müşterileri ile paylaşan Bato Termal Otel aracılığı ile sizlerde tatilinizi vazgeçilmez kılabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Seçenekleri değerlendirin ama burası olmaz.  1.0

Erol Y
Giriş yaptık ama bazı durumlar hoşumuza gitmeyince hemen ayrıldık odalarında dahi çıkmadık hiç. Çünkü genelin pisliğini gördükten sonra odaları az çok tahmin ettik doğrusu. Midemiz kalktı o anda zaten. Tavsiye etmem seçenekleri değerlendirin.
Erol Y20/06/2016 11:38:47

kalmadık.  2.0

Kasım D.
Gezmek için gittiğimiz Batman’da termal otel olduğunu duyunca oraya kadar gitmişken termal otelde de bir gün geçirelim ve biraz rahatlayalım istedik. Boşuna bir konaklama oldu. Çünkü otelin genel alanlardaki temizliğini görünce termal havuza girmekten de vazgeçtik. Odaları oranın şartlarına göre oldukça iyi döşenmişti fakat biz zaten termali değerlendirmek için oraya gitmişti. O da olmayınca otelde de konaklamayarak birkaç saat içinde tekrar ayrıldık.
Kasım D.25/03/2016 02:05:56