Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Bayrakçı Otel  Otel Puanı : 2 3 kişi yorum yapmış.

Bayrakçı Otel
%40 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

2002 yılından beri hizmet veren Bayrakçı Otel Karaman ilinin en iyi otelleri arasında yer almaktadır. Birinci sınıf kaliteye sahip hizmet planlaması ile her geçen gün farklılık yaratan Bayrakçı Otel 52 adet oda ve 76 adet yatağa sahiptir. Olağan bölgenin en iyi otelleri arasında yer alan Bayrakçı Otel sakin ve oldukça huzurlu bir ortama ev sahipliği yapmaktadır.

Tesisimizde sigara içilmeyen oda, ücretsiz gazete, 24 saat açık ön büro, Internet ve oda servisi bulunmaktadır. Memnuniyet derecesini artırmayı her şeyden önce tutan Bayrakçı Otel aracılığı ile sizler de kusursuz platforma ev sahipliği yapan hizmet planlamasından faydalanabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

araştırmakta yarar var  2.0

Ezel I.
Karaman'ın küçük bir yer olduğu düşünülürse otelin durumu kabul edilebilir. Sonuçta çok fazla alternatifiniz yok. E rekabet yoksa yeniliğe de özene de gerek yok gibi bir mantık hakim. Bu otelin bu kadar yıldır (el değiştirmediyse tabi) ayakta kalmasının en büyük nedeni seçenek yoksulluğu bence. Yoksa hiçbir albenisi olmayan, vasat altı bir otel. Ben geçen yıl 3 gece kaldım. Umarım o zamandan bu yana değişim göstermiştir. Tavsiye etmiyorum demek isterim ama başka neresi var bilemiyorum. İyisi mi iyice bir araştırın.
Ezel I.19/06/2016 22:11:53

Yine de karar sizlerin.  2.0

Polat R
Oda ve kahvaltı seçeneğinde kahvaltıyı sakın seçmeyin. Çünkü çevrede çok güzel ve ucuz kahvaltı yapabileceğiniz bir çok yer var. Zaten çok hoş bir yer değil özellikle temizlik bakımından sorunlu buldum burayı. Seçenek olarak burayı tavsiye etmiyorum. Yine de karar sizlerin.
Polat R19/06/2016 11:09:53

Tek tercih olursa kalabilirsiniz yoksa tavsiye etmiyorum.  2.0

Şener T
Ortalama hizmet veren bir yer.Tatil amaçlı değil de iş amaçlı gidenler kullanabilir.Biraz ilgili olursanız daha iyi olur.odalarda pek temizlik göremedim.Vasat yani.Tek tercih olursa kalabilirsiniz yoksa tavsiye etmiyorum.
Şener T22/03/2016 09:06:09