Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Bedya Pansiyon ve Sanat Evi  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Bedya Pansiyon ve Sanat Evi
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 35,00 ₺

Toplamda 13 oda aracılığı ile hizmet veren Bedya Pansiyon ve Sanat Evi kusursuzluğu ile farklılık yaratmaktadır. Sahip olduğu platformu her geçen gün geliştirerek olağan vizyonunu en üst safhaya çıkaran Bedya Pansiyon ve Sanat Evi aile sıcaklığını ön plana alarak kısa zaman zarfı içinde isteklerinizin yanıtlanmasına olanak tanımaktadır.
 Bedya Pansiyon ve Sanat Evi barbekü, plaj, uyandırma servisi, internet ve ön büro hizmeti sağlamaktadır. Ek ücret planlamasını gerçekleştirerek doktor, araç kiralama, havaalanı servisi ve internet platformundan da yararlanabilirsiniz. Bedya Pansiyon ve Sanat Evi’nin tüm odalarında tuvalet, eşya dolabı, banyo, çalışma masası ve klima yer almaktadır. Ek ücret planlaması ile fön makinesi platformundan da yararlanabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Her yıl konaklıyoruz  3.0

Emre Ş
Burada her eşim ile beraber kalıyoruz ve oldukça memnunuz. Pansiyon sahibi Korkut Bey mükemmel insanlar, onları çok seviyoruz. Onların pansiyonda yarattığı sıcak atmosferi hiçbir şeye değişmem. Ayrıca fiyatı da oldukça makul, ekonomik fiyata tatil yapmak memnun edici. Geceleri pansiyonun bahçesini tercih etmenizi öneririm, gerekten çok huzur verici. Denemeye değer bir otel olduğunu düşünüyorum, yıllardan beri kalıyoruz hiçbir sıkıntı yaşadığımızı görmedik.
Emre Ş05/03/2016 13:41:44