Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Belde Hotel and Convention Center  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Belde Hotel and Convention Center
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 80,00 ₺

Ordu’da tatil yapmaya karar verdiğinizde, yararlanmak istediğiniz tüm hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanabileceğiniz Belde Hotel and Convention Center, Ordu merkezden 1 km. uzaklıkta siz değerli konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Otelin odalarında, banyo, TV, ücretsiz internet ve diğer araç ve gereçlere yer verilerek konuklarının rahat etmesi adına tüm detaylar düşünülmüş. Belde Hotel and Convention Center açık havuzu ile siz değerli konuklarına yaz güneşinin keyfini çıkartmanızı sağlarken, çocuklarınızı da düşünerek, açık havuzun hemen yanı başında, çocuk havuzunu da hizmetinize sunuyor.


Belde Hotel and Convention Center, Karadeniz yöresel lezzetlerini tatmanız için de mükemmel yerlerden biridir diyebiliriz. Ayrıca teras keyfi yaşamak istediğinizde de yine değerlendirebileceğiniz terasından, Karadeniz’i ayaklarınızın altında göreceksiniz. 4 yıldızlı tesis özelliğiyle siz değerli misafirlerini ağırlayan Belde Hotel, Samsun havaalanına 120, Trabzon havaalanına ise 170 km. uzaklıkta yer alıyor.

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Farklı bir ortam burası.  4.0

İlayda V
Kahvaltı muhteşem personel güler yüz havuz Karadeniz'in incisi temizlik bakım on numara ailece çok iyi eğlendik tekrar gelmek istiyorum. Çocuklarımız özellikle havuzu çok beğendiler ve neredeyse hiç çıkmadılar. Daha önce kaldığım yerlere göre kıyaslayınca burası çok farklı bir ortam geldi bizlere.
İlayda V22/06/2016 09:48:21

Konaklama için gayet uygun.Tavsiye ederiz.  4.0

Tahir L
Orta halli işletmelerden birisi.Temizlik konusunda iyi.Fiyatı da hizmete göre idare eder.Odaların görünümü gerçekten güzeldi.Banyo olsun ,wc olsun temiz kokuluydu ve genişlerdi.Tv çok güzeldi büyük.Merkeze yakın beğendik burayı.Sessiz ve huzurlu bir yer.Konaklama için gayet uygun.Tavsiye ederiz.
Tahir L24/03/2016 13:05:34