Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Best Cave Otel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Best Cave Otel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Kapadokya denince akla ilk gelen şeyler; de yörenin kendine özgü tasarımı, tarihin derinliği ve güzel bir tatildir. Tabi ki saydıklarımızı elde etmenin kolaylıklarına sahip olmak için de yapılması gereken bazı işlemler vardır. Mesela tatil planınızda Kapadokya varsa öncesinden otel konusunda iyi bir araştırma yapmanız tatilinizin güzel geçmesi adına oldukça faydalı olacaktır. Biz size bu işin kolayını sunarak zamanınızı otel aramakla geçirmenizi engelliyoruz. Best Cave Otel farkıyla Kapadokya ve çevresindeki tüm güzellikleri bir arada yakalama imkanına sahip olabilirsiniz. Göreme Açık Hava Müzesi'ne 2 km, Kapadokya Paşabağ Rahipler Vadisi ve Zelve'ye 7 km uzaklıkta, Ürgüp'e de 5 km uzaklıklarda yer alan otelin, kuşbakışı ile Ortahisar Babayan vadisini izleme imkanını da elde edebilirsiniz. Huzurlu bir tatil, keyifli konaklama hizmetleri ve daha fazlasına sahip olmanın ayrıcalıklarını yaşamak isteyenlere özel hizmetlerin sunulduğu Best Cave Otel modern ve kaya tipi odalarıyla sizlere hizmet vermektedir. Dileyenler 3 kaya oda özelliğini, dileyenler, modern bir şekilde tasarlanmış 1 odada konaklama imkanına sahip olabilirler. 
Ulaşım açısından sorunu olmayan, şehir merkezlerine, Havaalanına ve diğer alanlara yakın mesafede olan Best Cave Otel ile zamanınızın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız bile. 20 kişilik kapalı restoranı bulunan otelin çimli bir bahçesi ve doyamayacağınız bir manzarası bulunmaktadır

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

son derece başarılı bir otel.  4.0

Öykü Y.
Türkiye’de yaşayıp da Kapadokya’yı merak etmeyen yoktur herhalde. Ben de ancak geçen yıl Kasım ayında fırsat bulup bir arkadaşımla burayı keşfe gittim. Özellikle arcı olanlar için birçok özel yeri görme fırsatı sunan bir konuma sahip olanBest Cave Otel’de taş odalarda kalmayı tercih ettik. Buranın atmosferini tatmak açısından bize daha uygun geldi. Nihayetinde klasik bir odayı her yerde bulabilirsiniz. Tıpkı Kapadokya gibi otelin otantik sunumuna da hayran kaldık. zaten haliyle bile oldukça özel görünen odalar başarılı ve zevkli dizaynı ile etkileyici bir hale bürünmüş. çok beğendik.Açık Hava Müzesi de dâhil üzere pek çok yeri gezdik. farklı bir tatil oldu bizim için.
Öykü Y.28/03/2016 14:55:26