Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Beyaz Ev Apart  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Beyaz Ev Apart
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

   Datça Yarımadası'nın Ovabükü mevkisinde yer alan doğal güzelliklerle iç içe bulunan Beyaz Ev Apart sıcacık bir aile işletmesidir. Müşterilerinin memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan bu işletmede evinizin rahatlığını ve sıcaklığını yakalayacaksınız.

    Doğayla bütünleşen ve Datça'nın o eşsiz güzelliğinin yansıması olan huzurlu bir bahçe içinde yer alan Beyaz Ev Apart her mevsimi farklı güzellikte yaşayan ve yaşatan bir ev.  Portakal ve limon ağaçlarının eşsiz kokusu sizi sararken dağ ve deniz manzarasının tadını aynı anda çıkarabileceğiniz nadir yerlerden biri. Odalarında klima, banyo, uydu kanallı televizyon, buzdolabı, eşya dolabı, internet, ocak, saç kurutma makinesi, havlu ve ütü bulunmakta olup son derece özenli ve yalın bir dekorasyon hakimdir.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kendini güvende hissetmek isteyenlerin adresi  4.0

Sevinç L
2 ay önce eşim ve küçük kızım ile beraber bu konaklama merkezinde 1 hafta boyunca kaldık. Bizim için keyif verici bir deneyim oldu, gerçekten bu otelden çok memnun kaldım. Müşterilerine karşı bu kadar alakalı ve ilgili bir otel daha önce görmemiştim. Kaldığım odanın konforu yerindeydi ve en güzel şekilde dizayn edilmiş. Ayrıca temizlik konusuna da önem veriyorlar. Bu arada odamın manzarası muhteşem, burada insan kendini huzur da ve güvende hissediyor.
Sevinç L23/05/2016 14:33:14

Oldukça memnun edici  5.0

Nağme H
Burası eşi ve benzeri olmayan bir cennet. Mayıs ayında 2 hafta boyunca bu otel de tatil yaptım ve gerçekten çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Çalışanlar o kadar ilgililer ki adet aile sıcaklığı sizi karşılıyor. Bu paha biçilemez bir şey. Odalar en iyi şekilde hazırlanmış ve sade bir şekilde dizayn edilmiş. Otel odamda ki manzara görülmeye değer. Dağ, deniz ve güneş kısacası doğa ile iç içe bir ortam.
Nağme H22/01/2016 16:40:11