Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Black Cloud Otel Bursa  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Black Cloud Otel Bursa
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Bursa merkezde eşsiz bir keyifle konforun birleştiği otelimize Black Cloud Otel Bursa ya hoş geldiniz. Siz değerli konuklarımız için dekore ettiğimiz odalarımız ve genel hizmetlerimizde tüm detaylarımızla ihtiyaçlarınızın tümünü hedef aldık. Sizler için her geçen gün tecrübelerimizi ve donanımlarımızı geliştiriyoruz. Memnuniyetiniz için çalışacağız ve çalışmaya da devam ediyoruz.
Black Cloud Otel Bursa olarak odalarımız modern çizgiler ve stil sahibi ayrıntılarla donatılmıştır. Odalarımızda çay kahve makinesi, küvetli duş, mini bar, fön makinesi bulunmaktadır. Ayrıca otel genel hizmetlerimizden olan çamaşır hizmeti, kuru temizleme, kiralık kasa gibi hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.  Alakart restoranımız da siz değerli konuklarını bekliyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Otantik ve huzur dolu bir ortama sahip.  4.0

Polat D
Bursa'da ki şehir otellerine bakarak tek burası güzel diyebilirim. Ses yok ve oldukça temiz odaları var. Ayrıca çalışan personel çok ilgili ve saygılı. Daha önce Bursa'da bir otelde deneyimim oldu ve buraya geldikten sonra farkı yaşadım. Otantik ve huzur dolu bir ortama sahip.
Polat D27/05/2016 06:24:47

güzel bir otel  3.0

Şerife Ş.
Kızım Bursa’da okumaya başladığından beri Afyon-Bursa arasında mekik dokuyorum neredeyse. Zaman zaman o gelse de derslerinin yoğun olduğu dönemlerde dayanamayıp ben gidiyorum. Kızım Bursa’da yurtta kaldığı için kalacak yer benim için büyük sıkıntı aslında. Doğru yeri bulana kadar birçok otelde kaldım. Son olarak burada karar kıldım. Şimdi her gidişimde Black Cloud Otelde kalıyorum. Bir bayan olarak tek başına konaklanabilecek güvenli bir otel. Personeli iyi, odaları konforlu ve rahat, birçok yere yürüyerek ulaşabiliyorum. Kızımın dolu olduğu günlerde şehri dolaşıyorum. Bence güzel bir otel, kalınabilir.
Şerife Ş.03/02/2016 00:40:18