Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Bozcaada Petunya Apart  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Bozcaada Petunya Apart
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Adını aldığı çiçek gibi rengarenk renkler ile bezenmiş bir iç dekorasyon ile ada mimarisinin en güzel örneklerinden biri olan mimariye sahip Bozcaada Petunya Apart üzüm ve şarabın yurdunda unutulmaz zamanlar geçirmeniz için siz misafirlerini bekliyor. Oksijeni bol, doğanın her türlü nimetini gözler önüne serdiği yeryüzü cenneti olan ve bu güzelliği dünya çapında tescilli Bozcaada büyük şehre bu kadar yakın ancak bir o kadar uzak olmanın avantajını her an hissedebileceğiniz özel bir köşe. Özellikle koyu sıcakların hüküm sürdüğü yaz mevsiminde denizden gelen serinletici rüzgara adanın mistik kokularının karıştığı dönemlerde görülmeye değer güzellikleri misafirleri ile paylaşan adada farklı bir tatil geçireceğinizi garanti edebiliriz. 
Bozcaada Petunya Apart bünyesindeki tüm konaklama alanlarında tatil esnasında misafirlerin ihtiyaç duyabileceği tüm ayrıntılar yerine getirilmiş. Özellikle kalabalık aile ve grupların rahat edebileceği genişlikte mutfaklı apart daireler sunan tesiste dileyen misafirler personelin hazırladığı kahvaltıyı da talep edebilmektedirler. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Eğlence adına ne varsa fazlasıyla dolu dolu yaşadık burada.  4.0

Numan S
Kuzenlerimle üniversite sınavından çıktıktan sonra geldik buraya. Kafa rahat olunca yerde güzel olunca harbi bir tatil yaptık. Çalışan arkadaşlar o kadar iyi niyetli insanlar ki hiç yabancılık çekmedik. Eğlence adına ne varsa fazlasıyla dolu dolu yaşadık burada.
Numan S23/05/2016 11:37:17

Konforlu bir konaklama  4.0

Yasin Durmaz
Ağustos ayında ailecek geldiğimiz bu tesiste apart dairelerde konakladik.Daireler gayet güzel,kullanışlı ve şık bir dizayna sahip. Deniz ve çevre mükemmel eşim çok sıcakta duramadigi için buranin esintisi ve bunaltıcı olmayan sıcağı en çok hoşuna giden şey oldu. Çevre de gezilecek o kadar çok yer vardı ki sıkılmadan gecirebildik tatilimizi. İlk fırsatta tekrar geleceğimiz yer olarak hafizamizdaki yerini aldı ve tatilimizi gayet mutlu bir şekilde sonlandirdik.
Yasin Durmaz16/01/2016 22:37:23