Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Bozooğulları Hotel Batman  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Bozooğulları Hotel Batman
%60 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 87,00 ₺

Sahip olduğu birinci sınıf kalitede ki hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyet derecesini kusursuz bir platforma taşıyan Bozooğulları Hotel Batman aynı zamanda gelişen teknoloji ile beraberinde farklılık göstermektedir. Doğanın muhteşem ahengini ayaklarınızın altına seren Bozooğulları Hotel Batman’da otopark, sigara içilmeyen oda, ücretsiz gazete, 24 saat boyunca açık ön büro ve jeneratör yer almaktadır. 
Ek ücret karşılığında oda servisi ve ek yatak hizmeti de veren Bozooğulları Hotel Batman çay kahve makinesi, fön makinesi, telefon, uydu yayını, televizyon ve klimaya sahiptir. Oldukça uygun fiyatlandırma listesi ile ön plana çıkan Bozooğulları Hotel Batman aracılığı ile sizler de kusursuz konaklama keyfini enlerde yaşayabilirisiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Eğer iş için geldiyseniz ideal bir yer.  3.0

Rüzgar H
Şirketim iş için gönderdi ve burada kaldım. 2 gece konakladım ses harici bir olumsuz durum yaşamadım da görmedim de doğrusu. Sabah kahvaltısına hiç bakmadım dışarıda yerim ben her zaman ama güzel olduğunu söyledi kalan arkadaşlar. Eğer iş için geldiyseniz ideal bir yer.
Rüzgar H20/06/2016 11:40:33

3 yıldızlı tesis  3.0

Merve K.
Batman’da gördüğüm (kaldığım demiyorum çünkü diğerlerinde hiç kalmadım sadece genel izlenim olarak söylüyorum) en iyi otellerden biri olduğunu söyleyebilirim. Merkezde ve turistik geziler için kalınabilecek bir yer. Otopark sorunu olmayan, gayet saygılı ve çalışkan bir kadroyla hizmet veren bir otel. Burada böyle bir otel görmeyi beklemiyordum, neyse ki varmış. Temizliği güzel, odalar aydınlık, tam donanımlı olmasa da rahat. Yemek ve kahvaltı tatmin edici. Kalınabilir seviyede, 3 yıldızlı ve bu kalitede bir otel.
Merve K.25/03/2016 02:13:07