Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Büyük Erzincan Otel  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Büyük Erzincan Otel
%40 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 97,00 ₺

Büyük Erzincan Otel, 15 bin metrekare alanıyla aklınıza gelebilecek her türlü tatil olanaklarını bünyesinde barındıran muhteşem bir donanıma sahiptir. Başka hiçbir şeye ihtiyaç duymayacağınız olanaklarla tatil yeriniz artık belli. 4 yıldızlı otelimizde 87 oda, 186 yatak bulunmaktadır.  Eğlenceli dakikalar geçirebileceğiniz aktivite merkezimizde tenis kortu, yüzme havuzu, sauna, çay bahçesi, toplantı salonları bulunmaktadır. Havuz başı restoranımızda anlatılamaz yemek keyfi geçirmek, 300 kişilik restoranımızda Türk ve Dünya mutfağından lezzetler tadarak, güven ve huzurla konuğumuz olabilirsiniz.

Büyük Erzincan Otel, 50 araç kapasiteli otopark alanına sahiptir. Depreme son derece dayanıklı yapısıyla güven içinde bir tatil yapma olanağı sunacağımız otelimizde sizleri ağırlamaktan onur duyacağız. Güzel bir tatil, nezih bir yapı ve ilgili personel hizmetiyle aklınızdaki hizmetin bir adım ötesine geçin. Bizimle irtibata geçin…

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

2 geceden fazla dayanamadım  2.0

Recep Ş
Hayır diyorum. Tamam bir şeyler yapmak için elinizden geleni yapıyorsunuz ama yanlış yapıyorsunuz. Mesela organizasyon kuruyorsunuz ama 1 tane baş olur sizde her kafadan bir ses geliyor ve başarısız oluyorsunuz. Bu konuda bir lider seçin bence. 2 geceden fazla dayanamadım sizlere açık konuşayım. Neyse yine de teşekkür ederim.
Recep Ş20/06/2016 11:28:19

memnun kalmadım.  2.0

Güven R.
Düzenlenen bir organizasyona davetli olarak katıldım. Bir gece kaldım ve döndüm. Seyahatimi hava yolu ile yaptım ve havaalanına yakın olması nedeni ile Büyük Erzincan Oteli’nde kaldım. İş için ve bir gece kaldığım göz önünde bulundurulduğunda memnun ayrılmış olma olasılığım yüksek olmalıydı. Fakat memnun kalmadım. Benim istediğim sadece rahat ve temiz bir oda, sıcak bir duş ve sabaha iyi başlayacağım bir kahvaltıyken bunları bile bulamadığımı üzülerek belirtmek isterim. Ya ben çok hassasım ya da işletme yeterince hassas değil. Onun takdiri de size kalmış.
Güven R.24/03/2016 03:27:00