Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Büyük Geçit Oteli  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Büyük Geçit Oteli
%50 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 55,00 ₺

Batman merkezinde yer alan Büyük Geçit Hotel Hasankeyf ilçesine yaklaşık olarak 35 KM uzaklıktadır. Beklenilen hizmetten çok daha fazlasını siz değerli müşterilerine sunan Büyük Geçit Hotel puanlama sisteminde adını altın harfler ile yazdıran nadide oteller arasında öncülüğünü korumaktadır. Kusursuz hizmet anlayışı farklılık yaratmakla beraber oda servisi, ücretsiz otopark, servis otobüs hizmeti ve oturma salonuna sahiptir.
Müşteri bütçesine uygunluk sağlayacak fiyat aralığı ile hizmet veren Büyük Geçit Hotel istek ve arzular doğrultusunda beklentilerin karşılanmasına kaynaklık etmektedir. Dünya mutfağını siz değerli müşterilerimiz ile paylaşan Büyük Geçit Hotel aracılığı ile sizler de konaklama keyfinizi enlerde yaşayabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Standart yer burası.  2.0

Selman Y
Standart odaları olan çok şey beklenmeyen bir otel burası. Yani sok kafanı yat sabah ayrıl tarzda desem daha açık olur sanırım. Bundan fazlası hem sıkar hemde huzur bozar. Temizlik konusunda hiç yeterli bulmadım ve donanımda da sorunlar var. Mesela klima bozuktu. Daha çok şey varda sizler anladınız zaten gerek yok.
Selman Y20/06/2016 11:36:59

normal bir otel.  3.0

Mehmet S.
Ana yol üzerinde yer alan Büyük Geçit Oteli’nde bir gece dinlenmek amacı ile kaldık. Tamamen doğaçlama gelişen bir konaklamaydı. Genel olarak Batman’ın imkânları ile uyumlu bir tesisi olduğunu vurgulamalıyım. Ne daha iyi ne de daha kötü. Orta sınıf bir otel. Sadece gece konaklamak için kullandığımızdan odaları dışında bir ayrıntıyı yorumlayamayacağım. Ama odaları gayet basit ve temizdi. Ülkemizin herhangi bir yerinde yol üzeri konaklamalar için kullanabileceğiniz diğer oteller gibiydi.
Mehmet S.25/03/2016 01:59:24