Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Büyükyıldız Otel Bursa  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Büyükyıldız Otel Bursa
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Bursa ovasını ayaklarınızın altına seren Büyükyıldız Otel Bursa Uludağ’ın eteklerinden tüm ihtişamı ile sizleri mekanına davet ediyor. Uludağ kayak merkezine 25, Marmara Denizine 20, Havaalanına ise yalnızca 70 km olan tesisimizde rahat bir tatil geçireceksiniz. Restoranımızda lezzetli yemekler yerken dostlarınızla unutulmayacak anılar yaşayabilir, dilerseniz toplantı planlarınızı otelimizin toplantı salonunda yapabilir ya da barımızda kefili dakikalar geçirebilirsiniz
 Büyükyıldız Otel Bursa odalarında fön makinesi, internet, TV, mini bar bulunurken otel bünyesinde de oto park alanı mevcuttur. Dilerseniz saunamızda da günün yorgunluğunu atıp dinlenebilirsiniz. Kitap kurdu konuklarımız için de otelimiz bünyesinde kütüphane bulunmaktadır. Erken rezervasyon yaptırın ve otelimizin tüm hizmetlerini 24 saat sizlerin emrinde olan resepsiyon çalışanlarımızdan hemen öğrenin.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İkinci evine hoş geldiniz dediler.  5.0

Koray F
Otel çok şık ve sade oluşuyla insanı dinlendiriyor ortak alanlar ve dinlenme havuzu mimari açıdan çok hoş. Otel çalışanları çok kibar ve gerçekten işi bilen insanlar. Bir müşterinin istediği nedir dediğiniz anda hepsi tek bir ağızla güler yüz der yani bu derece ustalar. Sağolsunlar her konuda bizlere harika bir tatil yaşattılar. İkinci evine hoş geldiniz dediler.
Koray F26/05/2016 12:43:28

oldukça başarılı.  4.0

Emir T.
Yıllardır şirket toplantılarımız ve şehir dışından gelen konuklarımızın ağırlanmasında tercih ederiz Büyükyıldız Otel’i. köklü bir işletme olmasının verdiği deneyimle son derece başarılı bir hizmet sunmaktadır. Toplantı organizasyonlarında konuklarımızı ağırlamakta oldukça özenliler. Personeli oldukça saygılı ve ikramları başarılı. Misafirlerimize konforlu ve elit bir ortam sağlamak şirketimizin kalitesini göstermek açısından oldukça önemli bizim için. Bu güne kadar otel konusunda pek çok misafirimizden teşekkür aldık. Bu da tercihimizin doğruluğunu gösteriyor bize. Bu nedenle hizmet kalitesi bozulmadığı sürece birlikte çalışmaya devam edeceğimizi umuyorum.
Emir T.02/02/2016 23:40:48