Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Çamlıçeşme Otel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Çamlıçeşme Otel
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Abant İzzet Baysal Üniversitesi ve Tabaklar Türk Hamamına çok yakın bir mesafede bulunan Çamlıçeşme Hotel, konuklarına ücretsi internet ve otopark imkanı sağlıyor.
 2 yıldızı bulunan otelde, her sabah açık büfe kahvaltı servisi bulunuyor ve Akkaya travertenlerine, Kadı camii ve Bolu Müzesine çok yakın bir mesafede olup, buraları da konuklarının gezmesine imkan sağlıyor.
Odalarında, banyo, tuvaleti, fön makinesi, televizyonu olup, konuklarının her türlü ihtiyacını gerektiğinde karşılayabilmeleri için bir mini bar da bulunmakta.
İnternet yayını da bulunan Çamlıçeşme Hotel, konuklarına oda servis hizmetinin yanı sıra, restoran hizmeti de veriyor.
İmaret Camiinde arabayla çok kısa bir yolculukla ziyaret edebileceğiniz Çamlıçeşme Hotel ' den 20 dakikada Bolu merkezine de gidebilirsiniz.

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Denenmeli  3.0

Mehtap L
Sevgilim ile beraber burada 7 gün boyunca kaldık, bölgenin en kaliteli otellerinden biri olduğunu söyleyebilirim. Buraya gelirken çok yüksek beklentiler içerisinde gelmemiştim zaten, benim için yeterli düzeyde bir tesisti, kahvaltısının iyileştirilmesi gerek, malzemeler çok çeşitli olmalı. Personellerin hepsi yardımcı insanlar, hepsinden çok memnun kaldım.Odalar da hijyen konusuna biraz daha dikkat edilmesi lazım bence, oda sigara kokuyordu. Bunun haricinde otelin başka bir eksi değeri yok denenebilir.
Mehtap L25/06/2016 15:13:07

Şirin Köy  4.0

Berna T
Çok gelişmiş olmasa da kendi çapında bence lider olabilecek pozisyonda.2 gece kalma fırsatım oldu.Çalışanlar tamamen aile sıcaklığında yaklaşımlarda bulunuyorlar.Ama etrafı ve konumu özellikle akşamları harika.Tam bir cennet vatanı.Herkese tavsiye ederim.
Berna T16/03/2016 05:37:23