Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Canay Otel  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Canay Otel
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 129,00 ₺

Samsun merkezinde uzun zamandan bu yana Şahin 2 Otel olarak hizmetin en kalitelisini sunan Canay Otel, yeni ismi, yeni hizmet anlayışı ve modern yapılanmasıyla siz değerli konuklarını misafir etmeye devam ediyor. Modernize tasarımlara sahip odalarındaki halı döşemeleri, sade renklerden elde edilen mobilyalar ve diğer detaylar arasında kendinizi oldukça rahat hissedeceksiniz. Oda hizmetlerinde de en kaliteli hizmetleri misafirlerine sunan Canay Otel, banyo, wc, televizyon ve ücretsiz internet servis hizmetleriyle sizleri de memnun edecektir.

Yolculuklarınızda yolunuzun Samsun’a düşmesinde tercih edebileceğiniz Canay Otel, Karadeniz sahiline yakın mesafede yer alıyor. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

bu sefer beğendim.  3.0

Burak B.
Daha önce bir kez gidip pek de hoşnut ayrılmadığım bir otel olduğunu başta belirteyim. En son gidişinde otelin adının değiştiğini görünce işletme de değişmiş olabilir düşüncesi ile bir şans daha vermek istedim. Konum olarak benim için çok avantajlı çünkü. Yeni halini oldukça beğendim. Odaları daha modern, daha özenli ve temiz. Personelde de yeni bir yapılanma olmuş galiba. Çoğunluğunun yaklaşımı iyiydi ki istisnalar her zaman çıkar. Beğendim tekrar gelebilirim, ön yargımı kırmayı başardılar.
Burak B.25/03/2016 12:52:01