Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Cappadocia Cave Suites  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Cappadocia Cave Suites
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 139,00 ₺

Göreme'nin ideal bir merkezi yerinde hizmet veren Cappadocia Cave Suites sıcak ve samimi bir tarzda tasarlanmış lüks mağara odaları ve süitleriyle hizmet vermektedir. Cappadocia Cave Suites kaliteli yemekler ve odalarda ücretsiz kablosuz internet sunmaktadır. Kahvaltıda çok çeşitli ev lezzetlerinin tadını çıkarabilirsiniz. Historia Restaurant rahat bir atmosferde nefis yerel yemekler servis etmektedir. Binlerce yıllık uygarlıkların mirası, eşsiz tarihi panoramik manzarası, uzman mimarların mahareti, usta ellerin işçiliği ve Koruma Kurullarının titizliğine bizim de heyecanımızın eklenmesiyle ortaya çıkan bu güzelliği ve o güzellik içinde yaşamanın keyfini hep birlikte sürmek istedik. Deneyimli işletmecileri sizler için gerekli olan her ayrıntıyı düşünmüş ve rahat edebilmeniz için çok özenli bir çalışma gerçekleştirmişlerdir.
Cappadocia Cave Suites’ın Terası harika vadi manzarasına sahip olan Sunset Café gün boyunca içecekler, atıştırmalıklar ve mezeler sunmaktadır.

..

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Fakat kesinlikle varsa arabanızla gelin buraya  5.0

Nermin E
Kaldığım en nadide otellerdendi. Gelen insanlara gerçekten ilgi gösteriliyor ve değer veriliyor. En güzel odayı aldığımıza inanıyorum. 2 bayan arkadaş geldik ve 5 gün kaldık. Geze geze bacaklarımıza artık ağrılar saplandı diyebilirim. alışveriş için buradan ideal bir şehir yok. Fakat kesinlikle varsa arabanızla gelin buraya. Bazı noktalar otele uzak kalıyor.
Nermin E08/06/2016 13:16:09

Fiyatı bayan cazip ve her kesime hitap ediyor  4.0

Feride Araslan B
En güzel özelliği mağaralarda konaklamak.Çılgınlık aslında.Ama görüntü olarak hele ki akşamları paha biçilmez bir güzellikte.Hizmet çok iyi ve çalışan personel oldukça güler yüzlü ve samimi tavırlar sergiliyor.Fiyatı cazip her kesime hitap ediyor.
Feride Araslan B19/03/2016 13:22:56