Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Caridea Hotel & Restaurant & Lounge  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Caridea Hotel & Restaurant & Lounge
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Caridea Hotel & Restaurant & Lounge  Muğla’nın Marmaris ilçesinde konuklarını ağırlamayı beklemektedir. Caridea Hotel & Restaurant & Lounge Marmarisin en bakir koylarından biri olan Selimiye’deki konumuyla sakin ve huzurlu bir tatili misafirlerine vaad etmektedir. Özenle dekore edilmiş 6 odaya sahip olan Caridea Hotel & Restaurant & Lounge haftanın her günü açık olan bir ön bürosu, bahçesi, internet hizmeti ayrıca otopark ve plaj ve daha birçok imkanlarla konuklarına konforlu bir tatil sunmayı amaçlıyor. 
Caridea Hotel & Restaurant & Lounge yoğun geçen bir senenin ardından güzel ve keyifli bir tatil ile yorgunluğunu atmak isteyenler için en isabetli adreslerden biri olacağına kuşku yoktur.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tek kelime bomba bir yer  5.0

Mehmet Ali Ç
Hiçbir şey yapmayın sadece iskelede oturun ve maviliği izleyin size de yeter. Ben her gün iskelede eşimle bir şeyler içerek tatilimi bitirdim. Eşsiz sularda kaybolmak burada mümkün. Evlilik yıl dönümümüz için buraya geldik ve gerçekten çok doğru bir karar vermişiz. Odaları temiz, yemekleri lezzetli ve özellikle sabah kahvaltısı harikaydı. Daha ne yazmam gerekiyor bilmiyorum anca yaşamak lazım diyorum.
Mehmet Ali Ç20/05/2016 13:45:30

????  2.0

Rıza S.
Konumundan yola çıkarak tercih ettiğimiz Caridea Hotel’de 5 gün konakladık. Aslında daha uzun bir tatil planlamıştık fakat şartlar tatilimizi kısa kesmemize neden oldu. Daha önce hakkında hiçbir şey bilmeden gittiğimiz otelde biraz hayal kırıklığı yaşadık doğrusu. Konum olarak söylenecek söz yok. Manzara güzel, deniz ayakaltı. Ama konaklama olarak pek tavsiye edemeyeceğim. Odaları eski ve bakımsız bulduk, konaklama için yetersizdi bence. Konumuna ve manzarasına yakışır bir tesis olması için biraz ilgilenilmesi gerekli diye düşünüyorum. Biraz özen ve bakımla harika bir yer olabilir. Ama bu hali ile bir daha gitmekte tereddüt ederim.
Rıza S.25/01/2016 14:37:48